تاریخ انتشار بازی Hand of Fate 2 برای کنسول نینتندو سوییچ مشخص شد

۱۸ تیر ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۵

بازی Hand of Fate 2، ساخته‌ی استودیوی دیفاینت دیولوپمنت (Defiant Development)، یک بازی نقش‌آفرینی کارتی است.

این عنوان در تاریخ ۲۶ تیرماه ۱۳۹۷ (۱۷ ژوئیه ۲۰۱۸ میلادی) برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. این نسخه از بازی همه‌ی محتواهای قابل دانلود و افزونه‌هایی که تاکنون برای بازی عرضه شده را دارد. همچنین قول داده شده که محتوای بیشتری در آینده برای بازی منتشر شود.

در این بازی شما یک دسته کارت می‌سازید و هر کارت نماینده‌ی یک برخورد، تجهیز، غارت کردن و دیگر چالش‌های کوچک است. این کارت‌ها به فردی داده می‌شود که چالش‌های خودش را انتخاب می‌کند. بازی‌بازان سپس با ورود به یک مبارزه‌ی هک‌انداسلش یا بازی‌های کوچک امتیاز کسب می‌کند یا خسارت می‌بیند.

کارگردان این عنوان، مورگان جافیت (Morgan Jaffit)، گفت:

مراقب بودیم که این خبر را تا الآن فاش نکنیم اما تیم ما مفتخر است تا اعلام کند Hand of Fate 2 برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. بسیار مشتاق هستیم تا ببینیم طرفداران این فرصت را دارند که این بازی را روی کنسول قابل‌حمل و هیجان‌انگیز نینتندو سوییچ تجربه کنند.

کسانی که نسخه‌ی اول این عنوان را بازی کرده‌اند اما سراغ دنباله‌ی آن نرفته‌اند پیشرفت‌هایی را در بازی مشاهده خواهند کرد؛ مانند همراهان جدید، یک نقشه که مکان‌ها و مراحل را به هم ارتباط می‌دهد، بازی‌های کوچک جدید، مأموریت‌های جانبی منحصربه‌فرد، محتوای بهبودیافته و بسیاری چیز دیگر. اگر نمی‌توانید منتظر عرضه‌ی بازی برروی نینتندو سوییچ باشید می‌توانید این بازی را با قیمت ۲۹٫۹۹ دلار برای پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان یا رایانه‌های شخصی تهیه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید