مدیرعامل اسکای‌باند گیمز از وضعیت توسعه The Walking Dead: The Final Season می‌گوید

۲۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۵

طبق قرار قبلی مدیرعامل شرکت اسکای‌باند گیمز (Skybound Games) با حضور در سایت رددیت به سوالات هواداران پیرامون وضعیت توسعه بازی The Walking Dead: The Final Season پاسخ‌گو بوده است. توضیحات ارائه شده در این جلسه را می‌توانید در ادامه مطلب مرور کنید.

ایان هاو (Ian Howe) در رددیت به موضوعات مختلفی جواب داده و اولین مورد آن هم در رابطه با قسمت سوم است. وی می‌گوید که به علت یک سری مسائل حقوقی، توسعه قسمت سوم بازی The Walking Dead: The Final Season متوقف شده است اما با این حال  موانع به سرعت رفع خواهند شد و کار ادامه پیدا خواهد کرد. از آن‌جایی که در زمان تعطیلی تل‌تیل گیمز (Telltale Games) کار بر روی قسمت سوم تقریبا دیگر به پایان رسیده بود، هاو امیدوار است که این قسمت تا آخر سال میلادی جاری منتشر شود.

بسیار خوب با توجه به صبر و حمایت شما من به سختی پاسخ می‌دهم که بله کاملا انتظار دارم قسمت سوم تا آخر سال منتشر شود و اگر این مسئله را محقق نکنیم بسیار ناامید خواهم شد.

کار اصلی تیم قطعا بر روی قسمت چهارم The Walking Dead: The Final Season که آخرین قسمت نیز است خواهد بود. این بخش تازه مراحل قبل از توسعه را طی می‎کرد که تل‌تیل به کار خود پایان داد.

هاو در ادامه از تیم سابق توسعه‌دهنگان اینطور گفته است که در هفته گذشته، با چهل نفر از آن‌ها در تماس بوده و همگی به نظر اشتیاق زیادی برای کار دوباره روی این بازی دارند. پس از رفع مسائل حقوقی هاو گفته است که پیشروی‌های بیشتر با کارکنان سابق تل‌تیل گیمز صورت خواهد گرفت. هاو ظاهرا کاملا اطلاع دارد که تمام کردن کل قسمت‌ها کافی نیست و باید تا حد امکان از اعضای اصلی تیم استفاده شود هر چند برخی از آن‌ها تاکنون موفق به پیدا کردن فرصت‌های شغلی دیگر شده‌‌اند.

وی خاطرنشان کرد که انتظار می‌رود فروش دیجیتالی بازی The Walking Dead از آخر اکتبر دوباره کلید بخورد. در آخر هم او گفته است با اینکه اعضای تل‌تیل در سان‌فرانسیسکو حضور دارند و اسکای‌باند در لس‌آنجلس واقع شده، مکانی را برای آن‌ها پیدا خواهند کرد تا مشکلی نداشته باشند.

تاکنون دو قسمت از The Walking Dead: The Final Season برای برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و سوییچ عرضه شده است. برای آشنایی بیشتر با قسمت دوم این عنوان نقد و بررسی گیمفا به قلم مهدی رضایی را مطالعه فرمائید.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید