عرضه دو بازی Yo-kai Watch 4 و Inazuma Eleven Ares به تعویق افتاد

۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۳

به تازگی شرکت لول-۵ (Level-5) در جریان یک کنفرانس مطبوعاتی، از به تعویق افتادن عرضه نسخه‌های جدید دو سری محبوب Yo-kai Watch و Inazuma Eleven در کشور ژاپن داده است.

عرضه بازی Yo-kai Watch 4 برروی کنسول نینتندو سوییچ، در اصل در زمستان ۲۰۱۸ میلادی در کشور ژاپن برنامه‌ریزی شده بود. اینک اما عرضه این بازی تا بهار ۲۰۱۹ میلادی به تعویق افتاده است. بر اساس گفته‌های لول-۵، این تصمیم به منظور بهبود کیفیت نهایی این بازی اتخاذ شده است تا اطمینان حاصل شود که همه از تجربه این بازی لذت ببرند.

بازی Inazuma Eleven Ares no Tenbin نیز برای پلتفرم‌های نینتندو سوییچ، پلی‌استیشن ۴، اندروید و iOS در دست ساخت و توسعه قرار دارد. این بازی در سال ۲۰۱۶ میلادی با هدف عرضه در سال ۲۰۱۷ میلادی معرفی شد اما در نهایت تا تابستان ۲۰۱۸ تاخیر خورد. هرچند لول-۵ باز هم عرضه آن را تا پائیز امسال به تعویق انداخت. با این حال، Inazuma Eleven Ares no Tenbin قرار است تا در فصل زمستان سال آینده میلادی برای پلتفرم‌های مقصد خود در دسترس قرار بگیرد. دلایل ذکر شده برای تاخیر عرضه بازی Yo-kai Watch 4 برای این بازی هم صدق می‌کند.

فصل قبلی انیمه اقتباسی از سری بازی‌های Inazuma Ares تا همین ماه اکتبر میلادی در کشور ژاپن برروی آنتن می‌رفت. با این حال، بلافاصله پس از اتمام این فصل، پخش فصل جدید آن آغاز شد.

هر دو بازی Inazuma Eleven Ares و Yo-kai Watch 4 هنوز تاریخ عرضه دقیقی در بازار غرب ندارند. این در حالی است که بازی Yo-kai Watch 3 در فوریه ۲۰۱۹ میلادی در آمریکای شمالی و در زمستان ۲۰۱۹ نیز در بازار اروپا برروی کنسول نینتندو ۳DS عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید