Starlink: Battle For Atlas | نسخه‌ی فیزیکی نینتندو سوییچ در ابتدا نیاز به دانلود ۶GB دیتا دارد

۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۰

یکی از دلایل خرید نسخه‌ی فیزیکی بازی‌های نینتندو سوییچ، جلوگیری از اشغال فضای کارت حافظه و حافظه‌ی داخلی کنسول است اما همان‌طور که می‌دانید، برای تجربه‌ی برخی از عناوین نیاز است تا مقداری از دیتای بازی از طریق اینترنت دانلود شود. ظاهراً عنوان Starlink: Battle for Atlas نیز از همین قانون پیروی می‌کند.

به تازگی تصویر جدیدترین نسخه‌ی طرح روی جلد بازی منتشر شده است و پست جدید انجمن ResetEra تائید می‌کند که خریداران نسخه‌ی فیزیکی باید پیش از اجرای بازی، به‌روزرسان ۶ گیگابایتی آن را دریافت کنند. لازم به ذکر است که طبق اطلاعات منتشر شده، حجم نسخه‌ی دیجیتالی بازی برابر با ۱۲/۷GB است. به هرحال اگر می‌خواهید تا عنوان Starlink: Battle for Atlas را به همراه گروه Star Fox تجربه کنید و هنوز هم یک کارت حافظه‌ی مناسب را خریداری نکرده‌اید، بهتر است به فکر تهیه‌ی یکی از آن‌ها باشید.

در ادامه می‌توانید تصویر طرح روی جلد بازی را مشاهده کنید:

شاید دانلود ۶GB دیتا در سال ۲۰۱۸ میلادی موضوع مهمی نباشد اما باید در نظر داشته باشید که حافظه‌ی داخلی نینتندو سوییچ به ۳۲GB محدود شده است. البته خبر خوب این است که میزان حجم مورد نیاز برای دانلود نسبت به گذشته که ۱۵GB اعلام شده بود، بشدت کاهش یافته است.

عنوان Starlink: Battle for Atlas در تاریخ سه شنبه ۲۴ مهر ماه ۱۳۹۷ (۱۶ اکتبر سال ۲۰۱۸ میلادی) برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ،

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید