چهارمین شورای بی‌نتیجه | نقدها و نمرات بازی THE COUNCIL – EPISODE 4

۶ مهر ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۰

امروزه بعضی از سازندگان تلاش می‌کنند تا با اضافه کردن المان‌های نقش‌آفرینی به بازی‌هایشان به عمق آن بیفزایند. دسته‌ای دیگر نیز هستند که به اضافه شدن تنها بعضی المان‌های این سبک اکتفا نمی‌کنند و می‌خواهند غنی‌ترین تجربه‌ی ممکن را به بازی‌بازان ارائه دهند در نتیجه از ابتدا سبک بازی خود را نقش‌آفرینی قرار می‌دهند. تعدادی از این عناوین همچون سری بازی‌های Witcher و The Elder Scrolls در راه خود موفق هستند ولی بسیاری از عناوین نیز نمی‌توانند رسالت خویش را به درستی به انجام برسانند. امروز نقدها و نمرات بازی THE COUNCIL – EPISODE 4: BURNING BRIDGES منتشر شده‌اند و می‌توان اظهار نظر کرد که این عنوان در راه انتخابی خود موفق بوده است یا خیر.

۹/۱۰ :TheXboxHub

من هنوز از مشاهده‌ی پیچش‌های داستانی و نوع روایت بازی در شوک هستم. این بازی به طرز فو‌ق‌العاده‌ای داستان نسخه‌ی پیش را ادامه می‌دهد. دنیای خلق شده در این بازی هم بسیار خلاقانه و هم کمی حماسی است. بازی دارای نکات دینی و وقایع تاریخی است که بسیار هیجان‌انگیز هستند.

۸.۸/۱۰ :SomosXbox

عنوان منتشر شده، یکی مانده به آخرین نسخه از این سری است و با تغییرهای مناسبی از نظر گیم‌پلی نیز روبرو شده. با اینکه بازی از نظر تکنیکی مشکلاتی دارد ولی باز هم با عنوانی با کیفیت از طرف شرکت سازنده روبرو هستیم.

۶/۱۰ :TrueAchievements

به نظر می‌رسد استودیو سازنده برای انتشار بازی کمی عجله داشته و بعضی نکات را آنطور که باید رعایت نکرده است. این بازی یک عنوان بسیار قدرتمند نیست ولی هنوز هم ارزش یک بار تجربه کردن را دارد.

 ۶/۱۰ :GameSpew

قسمت چهارم این سری دقیقا همان چیزی است که دو قسمت قبلی برای آن زمینه‌چینی کرده بودند. داستان در بازی پیچیدگی‌های مناسبی دارد ولی افسوس که برای روایت داستانی که شاهدش هستیم، قسمت چهارم خیلی دیر است. اکنون تنها منتظر هستیم که این سری به پایان کار خود برسد.

اولین نسخه‌ی بازی THE COUNCIL در ۲۲ اسفند سال ۹۶ (۱۳ مارچ ۲۰۱۸) عرضه و نسخه‌ی چهارم نیز در ۳ مهر سال ۹۷ (۲۵ سپتامبر ۲۰۱۸ میلادی) برای پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید