لاین آپ اسکوئر انیکس برای رویداد Comic Con 2018 نیویورک اعلام شد

۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۰

با توجه به این قضیه که رویداد Comic Con 2018 نیویورک تا مدتی دیگر آغاز به کار خواهد کرد، الان زمان آن است که درباره مهمانان حاضر در این مراسم هیجان‌زده شویم و اطلاعات بیشتری از آن‌ها کسب کنیم. در کنار ستارگانی نظیر آدام سویج (Adam Savage) از MythBusters، جیسون دیوید فرانک (Jason David Frank) از Power Rangers و شون پِرتوی (Sean Pertwee) از Gotham، شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) نیز در این مراسم شرکت خواهد کرد و اطلاعات بیشتری از بازی مورد انتظار Just Cause 4 و غیره منتشر خواهد ساخت.

در این نمایشگاه، برخی از توسعه دهندگان استودیوی آوالانچ (Avalanche Studios) که در نیویورک هم مستقر هستند، حضور خواهند داشت و به صحبت درباره چهارمین نسخه از سری بازی‌های Just Cause خواهند پرداخت.

در غرفه این شرکت، بازدیدکنندگان به برخی از بازی‌های مطرح اسکوئر انیکس از جمله نسخه جدید ماجراجویی‌های لارا کرافت یعنی عنوان Shadow of the Tomb Riader، بازی Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age و بازی Life is Strange 2 هم دسترسی خواهند داشت. البته، اسکوئر انیکس بدون سری Final Fantasy معنا ندارد و به همین جهت دو بازی از این سری در Comic Con 2018 نیویورک حضور خواهند داشت Final Fantasy XV Pocket Edition HD و Final Fantasy Trading Card Game نام دارند.

برخی از بازی‌‌های اسکوئر انیکس که هنوز منتشر نشده‌اند نیز در این مراسم قابل بازی خواهند بود که از جمله آن‌ها می‌توان به عنوان موردانتظار Kingdom Hearts III اشاره کرد. عناوینی نظیر Just Cause 4 و The Last Remnant Remastered که اخیراً معرفی شده نیز در این رویداد قابل بازی خواهند بود.

رویداد Comic Con 2018 نیویورک از هفته آینده و تاریخ پنج شنبه ۱۲ مهر ماه (۴ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) آغاز به کار خواهد کرد و در روز یکشنبه ۱۵ مهر ماه (۷ اکتبر) به کار خود پایان خواهد داد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید