Mark of the Ninja: Remastered در ماه جاری برای نیتندو سوییچ منتشر خواهد شد

۳ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰

Klei Entertainment و نینتندو اعلام کردند که نسخه‌ی ریمستر شده‌ی عنوان Mark of the Ninja تا چند روز آینده برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر می‌شود.

به نقل از توسعه دهندگان بازی، عنوان Mark of the Ninja: Remastered در روز هفدهم مهر ماه برای کاربران سوییچ در دسترس قرار خواهد گرفت. این بازی درواقع نسخه‌ای بازسازی شده از عنوان مخفی کاری Mark of the Ninja است که در سال ۲۰۱۲ منتشر و با بازخورد مثبتی رو به رو شد. پس از انتشار نسخه‌ی اولیه‌ی این بازی در سال ۲۰۱۲ تا به امروز اخبار چندانی از آن به گوش نمی‌رسید اما سکوت چندین ساله‌ی مجموعه، امروز با انتشار تریلر نسخه‌ی جدید آن شکسته شد.

تریلری که پیش‌تر به آن اشاره شد، علاوه بر تاریخ انتشار ما را با تعدادی از ویژگی‌های جدید این نسخه از بازی نیز آشنا می‌کند. در این تریلر شاهد ویژگی‌های جدیدی چون جلوه‌های بصری ارتقاء یافته، افکت‌های جدید و انیمیشن‌هایی هستیم که همگی به اجرای روان‌تر میان پرده‌ها و گیم‌پلی کمک می‌کنند. علاوه بر این اصوات در Mark of the Ninja: Remastered ارتقاء یافته‌اند و بازی از سیستم Surround 5.1 پشتیبانی می‌کند. شایان ذکر است که نسخه‌ی جدید بازی، شامل تمامی محتویات اضافه‌ی نسخه‌ی Mark of the Ninja: Special Edition نیز می‌شود؛ بنابراین بازی‌بازان لازم نیست نگران مراحل،‌ شخصیت‌ها و یا آیتم‌های جدید باشند چرا که آن‌ها را به صورت کامل در نسخه‌ی ریمستر دریافت خواهند کرد.

Mark of the Ninja عنوانی دو بعدی در سبک سکوبازی است که با المان‌های مخفی کاری تلفیق شده است. در این عنوان شما در نقش نینجایی بی نام و نشان بازی خواهید کرد که قصد دارد از ارتشی ویرانگر انتقام بگیرد. عکس‌العمل‌های سریع و تفکر خلاق از پیش نیازهای پشت سر گذاشتن مراحل این بازی بوده و به همین علت است که Mark of the Ninja در میان عناوین مخفی کار قد علم کرده و جایگاه ویژه‌ای در قلب طرفداران این سبک دارد.

نسخه‌ی اصلی Mark of the Ninja برای پلتفرم های اکس باکس ۳۶۰ و رایانه های شخصی منتشر شد. این در حالی است که نسخه‌ی ریمستر شده‌ی آن اکنون تنها برای نینتندو سوییچ تأیید شده است. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را از گیمفا مشاهده و دریافت کنید.

 

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید