کوری بارلوگ از تل‌تیل گیمز می‌خواهد تا کار درست را در مورد کارکنان سابق خود انجام دهد

۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۰

همان‌طور که می‌دانید استودیو تل‌تیل گیمز (Telltale Games) که به واسطه ساخت عناوین داستان محور شهرت دارد، در حال دست و پنجه نرم کردن با مشکلات بسیاری است؛ به طوری که چندی پیش این استودیو از لغو توسعه تمام عناوین در حال ساخت خبر داد که با توجه به این موضوع شاهد کنار گذاشته شدن تقریبا تمام کارکنان این استودیو بودیم.

این خبر غیر منتظره باعث شده تا روند ساخت دو قسمت باقی مانده از بازی The Walking Dead: The Final Season در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد. اما خبر خوب این است که به نظر می‌رسد شرکتی جدید برای توسعه قسمت‌های باقی مانده به کمک تل‌تیل گیمز خواهد آمد. با این حال، کوری بارلوگ (Cory Barlog)، کارگردان عنوان God of War 2018، از تل‌تیل گیمز درخواست کرده تا پرداخت حقوق کارکنان سابق خود را در اولویت قرار دهد.

کوری بارلوگ تصمیم گرفته تا از طرف بیش از ۲۰۰ کارمند تل‌تیل گیمز که بدون پرداخت حقوق خود از کار برکنار شده‌اند، به صحبت با این استودیو بپردازد.

من امیدوارم که این به معنای پرداخت حقوق تمام کارکنان سابقتان باشد و بعد از آن به توسعه قسمت‌های باقی مانده بپردازید. من مشکلی با صبر کردن برای عرضه قسمت‌های بعدی ندارم. ما امیدواریم که در ابتدا با کسانی که با صداقت و سختی کار کرده‌‌اند، با احترامی در خور شأن آن‌‌ها برخورد شود.

با توجه به گفته‌های اعضای خارج شده از تل‌تیل گیمز، هیچ تضمینی برای پرداخت حقوق وجود ندارد. با توجه به این موضوع، کوری بارلوگ از تلاش بدون وقفه و صادقانه اعضای تیم آگاه است. بنابراین او از تل‌تیل گیمز می‌خواهد که کار درست را در مورد کارکنان خود انجام دهد.

من فکر می‌کنم آنچه که من پیشنهاد می‌کنم این است که زمانی که شما در چشم مردم نگاه می‌کنید و از آن‌ها می‌خواهید که به شما بپیوندند و در ساخت عنوانی فوق‌العاده مشارکت کنند، باید برطرف کردن دیگر نیاز‌های آن‌‌ها [پرداخت حقوق و دیگر مزایا] را هم در نظر گرفت.

برخورد محترمانه با دیگران یک قانون نیست اما در صورت رعایت آن دنیا مکانی فوق‌العاده برای فرزندمان ما می‌شد.

همان‌طور که می‌بینیم، کوری بارلوگ در صحبت‌های خود به نکاتی قابل توجه اشاره کرده است. امیدواریم که تل‌تیل گیمز با انجام کار درست در مورد کارکنان خود به نمونه‌ای برای دیگر شرکت‌ها و استودیو‌های جهان در احترام به حقوق دیگران تبدیل شود.

هنوز اطلاعاتی از شریک مرموز تل‌تیل گیمز برای توسعه قسمت‌های باقی مانده از The Walking Dead: The Final Season در دسترس نیست. با این حال امیداوریم که با به حقیقت پیوستن این موضوع، شاهد عرضه آخرین ماجراجویی کلویی باشیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید