گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

Anthem | توضیحات الکترونیک آرتز در مورد نحوه‌ تجربه‌ی بازی پیش از انتشار

اخبار بازی
Anthem | توضیحات الکترونیک آرتز در مورد نحوه‌ تجربه‌ی بازی پیش از انتشار

اگر می‌خواهید تا جدیدترین عنوان نقش آفرینی استودیو بایوور (BioWare) را پیش از زمان عرضه تجربه کنید، باید بگوئیم که برای انجام این‌ کار چندین روش مختلف وجود دارد. به تازگی صفحه رسمی حساب توئیتر بازی Anthem، اطلاعات مورد نیاز را به اشتراک گذاشته است.

شما سه راه را پیش رو خواهید داشت. اولین روش، تجربه‌ی نسخه دموی بازی است که سه هفته پیش از انتشار عنوان Anthem یعنی در تاریخ جمعه ۱۲ بهمن ماه ۱۳۹۷ (۱ فوریه ۲۰۱۹ میلادی) آغاز می‌شود. لازم به ذکر است که برای دسترسی به نسخه‌ی دمو، روش‌های زیادی وجود دارد. شما می‌توانید از طریق پیش‌خرید کردن نسخه‌ی معمولی و یا نسخه‌ی Legion of Dawn، دموی بازی را تجربه کنید. علاوه بر این، با داشتن اشتراک‌ سرویس‌ EA Origin از طریق Origin Access Basic و یا Origin Access Premier نیز نسخه دمو را دریافت خواهید کرد. در نهایت باید بگوئیم که مشترکین سرویس EA Access نیز قادر به تجربه نسخه‌ی دمو خواهند بود.

جدا از نسخه‌ی دمو، روش دیگر تجربه‌ی زود هنگام بازی از طریق اشتراک سرویس EA Origin Access Premier است. مانند تمام بازی‌های مهم شرکت الکترونیک آرتز، مشترکین این سرویس می‌توانند عنوان Anthem را نیز پیش از عرضه و در تاریخ جمعه ۲۶ بهمن ماه ۱۳۹۷ (۱۵ فوریه ۲۰۱۹ میلادی) تجربه کنند. در نهایت باید بگوئیم که روش آخر مربوط به مشترکین سرویس Origin Access Basic برروی رایانه‌های شخصی و سرویس EA Access برروی اکس‌باکس وان است که در همان تاریخ جمعه ۲۶ بهمن ماه ۱۳۹۷ (۱۵ فوریه ۲۰۱۹ میلادی) آغاز شده و تنها شامل ۱۰ ساعت اول بخش Trial می‌شود.

همان‌طور که می‌بینید، تنها راه تجربه‌ی زود هنگام بازی برای بازی‌بازان پلی‌اسیتشن ۴، پیش‌خرید کردن یکی از نسخه‌های بازی است.

تصویری که در ادامه می‌بینید، موارد ذکر شده را به صورت خلاصه نشان داده است:

عنوان Anthem در تاریخ جمعه ۳ اسفند ماه ۱۳۹۷ (۲۲ فوریه ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. شما می‌توانید دیگر اخبار مرتبط با این بازی را از این‌جا دنبال کنید.

12345678910(3 رای, میانگین آرا 4٫00 از 10 )
Loading...
نظرات

  1. گفت:

    واقعا این سرویس های EA Access به همراه Xbox Game Pass نعمت بزرگی هستند روی ایکس باکس.

    7Thumb up 9Thumb down
  2. mbox گفت:

    Ea access از وقتی گیم پس اومد دیگه تقریبا بدرد نخور شده بازیای ea خیلی کمه

    8Thumb up 5Thumb down
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت