تیم Clan Redeem موفق به شکست Raid جدید Destiny 2 شد

26 شهریور 1397 - 20:00

اعضای تیم Clan Redeem با تلاش ۱۹ ساعته موفق شدند Raid جدید بازی Destiny 2 را شکست دهند.

The Last Wish نام جدیدترین Raid بازی Destiny 2 است که پس از عرضه‌ی بسته‌ی الحاقی Forsaken و در تاریخ ۱۴ سپتامبر (۲۳ شهریور) در دسترس بازی‌بازان قرار گرفت. اگرچه این Raid جدید ۱۰ روز پس از عرضه‌ی بسته‌ی الحاقی در دسترس قرار گرفت، همچنان بسیاری از بازی‌بازان به سطح مطلوب برای شرکت در این Raid نرسیده بودند. با این وجود اعضای گروه Clan Redeem موفق شدند به اولین گروهی تبدیل شوند که این Raid را شکست می‌دهد. اعضای این تیم که شامل  Modern، Sweatcicle، Ehroar، Indica، FleshCrunch و Gladd می‌شد، پس از تلاش ۱۹ ساعته موفق شدند این Raid را به پایان برسانند.

تمامی این افراد در کنار دریافت یک Emblem برای شکست این Raid در ۲۴ ساعت اول عرضه، یک اسلحه‌ی One Thousand Voices دریافت کرده‌اند. همچنین پس از اینکه این تیم موفق به شکست این Raid شد، شهر Dreaming City دچار تغییر شده است. شکست این Raid باعث شده است ظاهر برج اصلی شهر تغییر کند و یک نقشه‌ی جدید به همراه ماموریت The Corrupted در دسترس قرار بگیرد.

استودیوی بانجی اعلام کرده است که محتوای جدیدی برای بازی در هفته‌های آینده عرضه خواهد شد. همچنین این استودیو با انتشار پیامی در حساب توییتر خود به اعضای Clan Redeem به خاطر شکست دادن The Last Wish تبریک گفته است.

جدیدترین بسته‌ی الحاقی بازی Destiny 2 با نام Forsaken از تاریخ ۱۳ شهریور (۶ سپتامبر سال ۲۰۱۸ میلادی) در دسترس هواداران قرار گرفته است. بازی Destiny 2 در تاریخ ۱۵ شهریور ماه سال ۱۳۹۶ (۶ سپتامبر سال ۲۰۱۷ میلادی) برای پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شد.

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید