گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

جزئیاتی از تاثیر تصمیمات بازی‌باز بر پایان بازی Left Alive بدست آمد

اخبار بازی ها
جزئیاتی از تاثیر تصمیمات بازی‌باز بر پایان بازی Left Alive بدست آمد

در جریان رویداد Gamescom 2018، اطلاعات و جزئیات جدیدی از بازی Left Alive بدست آوردیم. همچنین به تازگی شاهد انتشار تریلر جدیدی از آن نیز بودیم. در عین حال، اخیراً توشیفومی نابشیما (Toshifumi Nabeshima)، کارگردان این بازی در مصاحبه‌ای با وب‌سایت WCCFTech، در خصوص چگونگی پیاده‌سازی پایان‌های متعدد در این بازی و اینکه بازی‌بازان چگونه می‌توانند به آن‌ها دسترسی یابند، صحبت کرده است.

این کارگردان با اینکه سعی داشت تا هیچگونه اسپویلی از پایان داستان بازی Left Alive نداشته باشد، اظهار کرد که انجام کارهای خوب در این بازی منجر به نتیجه‌ی خوبی هم خواهد شد. شاید در این لحظه این قضیه ساده به نظر برسد، اما قرار است چیزهای عمیقی به جهان این بازی اضافه شود. نابشیما در این باره اظهار داشت:

واضح است که اگر خیلی به جزئیات بپردازیم، شاهد اسپویل‌های فراوانی خواهیم بود و من نمی‌خواهم چنین کاری بکنم. اما مطمئن باشید که اگر تلاش کنید کارهای خوبی انجام دهید، نتیجه‌ای بدست خواهید آورد که بازتاب اقداماتی است که در بخشی از این بازی انجام داده‌اید.

وی افزود:

بنابراین شما می‌توانید بفهمید که چه بر سر تک تک افرادی که آن‌ها را نجات داده‌اید، افتاده است. به طور مثال، اگر شما در انتهای داستان آن‌ها را پشت سر بگذارید، ممکن است پیامی بر این مبنی که «متاسفانه این فرد این کار را انجام نداده است» دریافت خواهید کرد. اگر شما آن‌ها را نجات دهید، متوجه خواهید شد که آن‌ها پس از اینکه فرار کردند، چه کرده‌اند و یا چه اتفاقی برایشان افتاده است.

افرادی که به چنین داستان‌های جانبی علاقه دارند می‌توانند در انتهای داستان بفهمند که چه بر سر افرادی آمده که با آن‌ها دیدار داشته‌اند.

در بازی Left Alive می‌توانید از پایان داستان‌های جانبی نیز آگاه شوید و مطلع شوید که چه اتفاقاتی پس از آن روی داده است. به طور کلی، به نظر می‌رسد که بازی Left Alive آزادی عمل زیادی در اختیار بازی‌بازان قرار می‌دهد.

بازی Left Alive در تاریخ پنج شنبه ۹ اسفند ماه (۲۸ فوریه ۲۰۱۹ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر خواهد شد.

12345678910(2 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت