تریلری جدید از گیم‌پلی WWE 2K19 منتشر شد | تریپل‌اچ زامبی، کله‌های بزرگ و …

۲۳ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۵

بعد از عرضه تریلر مرتبط با حرفه دنیل برایان (Daniel Bryan) در بازی WWE 2K19، باز هم ما شاهد تریلری جدید از گیم‌پلی عنوان نامبرده هستیم که این بار، مواردی بسیار متنوع‌تر و عجیبی در آن پوشش داده شده است.

تریلر جدید “The Phenomenal One” نام دارد و در آن به نمایش حالات مختلف، قهرمان ۱۶ دوره مقام جهانی یعنی ریک فلیر (Ric Flair)، راندا رزی (Ronda Rousey) قهرمان بخش بانوان برنامه RAW و کشتی‌گیر افسانه‌ای ری‌مستریو (Rey Mysterio) هستیم.

علاوه بر موارد گفته شده، تریلر چیزهای عجیب گوناگونی را هم به نمایش می‌گذارد. به عنوان مثال احتمالا ما شاهد مسابقه خانه وحشت (House of Horrors) یا The Ultimate Deletion بین بری وایت و مت هاردی (Matt Hardy)، تریپل‌اچ (Triple H) زامبی شده، کله‌های بزرگ به مانند عناوین NBA و غیره خواهیم بود. تماشای این تریلر را از دست ندهید زیرا چیزهای متنوع و جالبی برای نمایش دارد.

بازی WWE 2K19 در ۱۷ مهر سال ۱۳۹۷  (مصادف با ۹ اکتبر سال ۲۰۱۸) برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌شود. این عنوان برای کاربران کنسول نینتندو سوییچ قرار نیست عرضه شود. افرادی که نسخه‌ی لوکس (Deluxe Edition) یا WoooooEdition را خریداری کرده باشند، می‌توانند بازی خود را در ۵ اکتبر دریافت کنند.

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید