سازنده حالت بتل رویال بازی Battlefield 5 معرفی شد

PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار بازی ، پلتفرم ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۵

ما قبلاً اطلاعاتی از بخش بتل رویال بازی Battlefield 5 بدست آوردیم که بر اساس آن، این حالت با نام «Firestorm» شناخته خواهد شد. حالت بتل رویال، ۶۴ بازی‌باز را درون یک نقشه قرار می‌دهد و بر اساس اطلاعات بدست آمده، این بخش توسط استودیوی دایس (DICE)، سازنده اصلی بازی Battlefield 5، توسعه نمی‌یابد. در عوض، استودیوی محبوب Criterion، سازنده سری بازی‌های ماشین‌سواری Burnout وظیفه ساخت این بخش را بر عهده دارند.

شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) با انتشار پستی جدید در وبلاگش، ضمن انتشار جزئیات جدید از حالت بتل رویال بازی Battlefield 5، رسماً تائید کرد که این بخش توسط استودیوی بازیسازی Criterion با همکاری دایس توسعه می‌یابد. آن‌ها همچنین تائید کردند که ویژگی‌های شاخص بخش چند نفره سری بازی‌های Battlefield نظیر وجود وسایل نقلیه، محیط‌های تخریب‌پذیر و البته کارهای تیمی نیز بخشی از حالت بتل رویال بازی مورد بحث هستند.

البته این موضوع که استودیوی بازیسازی Criterion این روزها به عنوان سازنده کمکی در ساخت بازی‌های دیگر استودیوهای الکترونیک آرتس فعالیت دارد، مایه شرم است. امیدواریم حالت Firestorm به خوبی دیگر بازی‌های ساخته شده این استودیو باشد تا بار دیگر به ارزش‌های واقعی خود پی ببرند.

در راستای دیگر اخبار مرتبط با بازی Battlefield 5، اخیراً تریلر جدیدی از این بازی با محوریت بخش بتل رویال آن منتشر شده است. همچنین مدتی پیش، تصاویری از تنظیمات گرافیکی این عنوان منتشر شده است که از این نشانی می‌توانید به بررسی آن‌ها بپردازید.

بازی مورد انتظار Battlefield 5 در تاریخ سه شنبه ۲۹ آبان ماه (۲۰ نوامبر ۲۰۱۸ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر خواهد شد.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 2٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید