تریلر جدید بازی Battlefield V با محوریت حالت بتل رویال

۱۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۵

به تازگی تریلری جدید از بازی Battlefield V منتشر شده که ما را بیش از پیش با حالت‌های مختلف این بازی از جمله حالت بتل رویال، آشنا خواهد کرد.

تقریبا تا سه ماه دیگر، شاهد عرضه جدیدترین نسخه از سری بازی Battlefield خواهیم بود که قرار است بازیکنان و کاربران این مجموعه را به جنگ جهانی دوم ببرد. برای آشنایی بیشتر کاربران با این بازی، یک نسخه بتا عمومی از عنوان Battlefield V منتشر شده و در حال حاضر برای همگان در دسترس است. البته تجربه این نسخه‌ی بتا از چند روز پیش فقط برای افرادی که بازی را پیش‌خرید کرده‌اند در دسترس بوده و بخش عمومی آن، از فردا به طور رسمی شروع به کار خواهد کرد. لازم به ذکر است که نسخه بتا مذکور، تا تاریخ ۲۱ شهریور در دسترس خواهد بود.

حال در جریان جدیدترین اخبار این بازی، به تازگی شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) و استودیو دایس (DICE)، تریلری جدید از بازی Battlefield V منتشر کرده‌اند که حالت‌های مختلف این بازی را شامل می‌شود. در قسمت‌های اولیه تریلر، ما شاهد به تصویر کشیده شدن حالت‌های متنوع بخش چندنفره بازی هستیم که البته در نسخه‌های قبلی بازی نیز حضور داشتند. بخش‌هایی مثل Conquest، Final Stand و یا Frontlines که در نسخه قبلی به بازی افزوده گردید. اما بدون شک یکی از بخش‌هایی که طرفداران مجذوب آن شده‌اند، بخش بتل رویال بازی بوده که قرار است برای اولین بار در این سری بازی پیاده‌سازی شود. حتما باید بدانید که حالت بتل رویال و بازی‌های ساخته شده در این سبک، در چند وقت اخیر به موفقیت‌های بسیار خوبی دست یافته‌اند و اکثر سازندگان و استودیوهای بزرگ، قصد دارند تا به حالت مذکور مهاجرت کرده یا حداقل یک بخش جداگانه از بخش خود را به بتل رویال اختصاص بدهند. اکنون بازی Battlefield V نیز قصد دارد تا یک تجربه بتل رویال را دسترس کاربران قرار دهد. در بخش‌هایی دیگر از تریلر جدید منتشر شده، می‌توانید به خوبی با جزئیات بخش بتل رویال بازی و چگونگی روند نبرد در آن آشنا شوید. به طور دقیق‌تر در بخش بتل رویال، ۱۶ تیم چهار نفره در بازی شرکت خواهند کرد که به طور کلی ۶۴ عدد بازیکن را شامل می‌شود. حال باید تا انتهای بازی، یکی از این تیم‌ها با موفقیت زنده بماند و بتواند امتیازات نهایی را کسب کند. حالت بتل رویال این بازی، Firestorm نام داشته و نقشه ساخته شده برای این قسمت، بزرگ‌ترین نقشه‌ای خواهد بود که تا الان در مجموعه Battlefield ساخته شده است.

از دیگر بخش‌هایی که تریلر جدید بازی به آن پرداخته است، می‌توان به بخش ساخت و ساز عنوان Battlefield V اشاره کرد که بدون شک در روند گیم‌پلی بازی بسیار تاثیرگذار خواهد بود. شما می‌توانید برای ادامه دادن به مقاومت خودتان سنگرهایی بسازید و یا پنجره‌های ساختمانی که در آن حضور دارید را بازسازی کنید. حتی این امکان برای کاربران فراهم شده تا در برخی از مواقع بتوانند برای فرار از دست دشمنان، یک پل که نصفی از آن تخریب شده را به طور کامل بازسازی کرده و به راه خود ادامه دهند.

در نهایت جزئیات بخش شخصی‌سازی شخصیت‌ها و اسلحه‌ها در تریلر جدید Battlefield V به نمایش در آمد که بسیار متنوع‌تر نسبت به نسخه‌های گذشته، در بازی پیاده‌سازی شده است.

بازی Battlefield V در تاریخ ۲۹ آبان ماه سال ۱۳۹۷ (۲۰ نوامبر سال ۲۰۱۸) به طور رسمی برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

تریلر جدید بازی Battlefield :

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید