تریلری جدید از بازی Stormdivers منتشر شد

۱۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۰

چندی پیش تریلری جدید از گیم‌پلی بازی Stormdivers منتشر شد که برای اولین بار بخش‌های مختلف این بازی را به تصویر می‌کشد.

سال گذشته استودیو بازی‌سازی Housemarque به طور رسمی اعلام کرد که دیگر در عرصه ساخت بازی‌های آرکید فعالیت نخواهد کرد. به همین علت، مشخص نبود که آیا فعالیت این استودیو به طور کامل متوقف شده و یا قرار است در آینده با یک بازی در سبک جدیدی همراه باشیم. بعد از آن در جریان برگزاری رویداد Gamescom 2018، بازی جدید این استودیو با نام Stormdivers معرفی شد و به نظر می‌رسد که قرار است یک گیم‌پلی هیجان‌انگیز و جذاب را به کاربران ارائه دهد.

بازی Stormdivers در دسته عناوین بتل رویال قرار می‌گیرد که این حالت در چند وقت اخیر به خوبی توانسته نظر کاربران و بازیکنان دنیای بازی‌های ویدئویی را به خود جلب کند. در لحظه آغازین این بازی مثل تمامی عناوین دیگر، شما به نقشه بازی پرتاب خواهید شد و باید با استفاده از یک کپسول که قابلیت شخصی‌سازی نیز دارد، بر فراز آسمان پرواز کنید و سپس بر زمین فرود بیایید. بعد از آن می‌بایست کلاس مدنظر خود را انتخاب کرده و بازی را شروع کنید. هرکدام از کلاس‌های موجود در بازی، یک گلایدر برای پرواز و دو ویژگی مخصوص را شامل می‌شوند. این ویژگی‌ها می‌توانند در بازی بسیار تاثیرگذار باشند و البته با یکدیگر تفاوت دارند. برای مثال یک قابلیت می‌تواند در بخش دفاعی بازی بسیار به کاربر کمک کند و یک قابلیت در نبردها اثر داشته باشد.

لباس‌ها و تجهیزات ظاهری زیادی در دسترس شما خواهد بود و می‌توانید برای شخصی‌سازی آن‌ها اقدام کنید زیرا گزینه‌های متنوع زیادی در اختیار کاربران قرار گرفته است. اما لباس‌های بازی، فقط جنبه ظاهری نخواهند داشت و در اصل یکی از ارکان‌های مهم گیم‌پلی بازی خواهند بود. برای مثال از طریق استفاده از یکی از لباس‌ها، می‌توانید سطح دفاعی بدن خود را افزایش داده و در برابر ضربات دیگر دشمنان مقاوم شوید. از سویی دیگر قادر خواهید بود تا لباس مربوط به قابلیت تله‌پورت را انتخاب کرده و به سرعت از مکانی به مکانی دیگر منتقل شوید. گیم‌پلی بازی بسیار روان و ساده خواهد بود و می‌تواند به سرعت کاربران مجذوب خود کند. این نکته در تریلر جدیدی که سازندگان بازی از گیم‌پلی آن منتشر کرده‌اند، مشخص خواهد بود.

در آخرین لحظلات ویدئو جدید بازی Stormdivers، می‌توانید شاهد ایجاد یک طوفان قدرتمند باشید که از قبل حضور آن در بازی تایید شده بود. در واقع وظیفه بازیکنان این است که به سلامت از این طوفان عبور کرده و خود را نجات دهند. طبق گفته سازندگان، تریلری جدید بعدی بازی Stormdivers در رابطه با طوفان مذکور خواهد بود.

هنوز به طور دقیق مشخص نیست که بازی Stormdivers در چه روزی به دست کاربران خواهد رسید. اما با توجه به اطلاعات اولیه موجود، این بازی در سال ۲۰۱۹ برای پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

تریلر جدید بازی Stormdivers با محوریت گیم‌پلی بازی:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید