بازی Levelhead معرفی شد

۱۲ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۰

چندی پیش بازی Levelhead برای کنسول نینتندو سوییچ معرفی شد که در جریان گیم‌پلی آن کاربران می‌توانند مراحلی جدید را طراحی کنند.

چند روزی می‌شود که عناوین مستقل و جدیدی برای کنسول نینتندو سوییچ معرفی می‌شود که ممکن است در زمان عرضه خود، به موفقیت‌های بسیار خوبی دست یابند. حال به تازگی ما شاهد معرفی بازی Levelhead هستیم که قرار است یک تجربه پلتفرمر را در دسترس کاربران قرار دهد و می‌بایست مراحلی دو بعدی و جذاب را پشت سر بگذارید.

اما اگر تا قبل از این بازی Super Mario Maker را تجربه کرده باشید، حتما عنوان Levelhead نیز رضایت شما را جلب خواهد کرد. هسته اصلی گیم‌پلی این بازی، طراحی مراحل متفاوت و مخصوص است که به دست خود کاربران ساخته می‌شود. ابزارها، گزینه‌ها و تنظیمات مختلف و متعددی در دسترس کاربران خواهد بود تا بتوانند یک مرحله کاملا جدید را با توجه به ایده‌ای که در ذهن دارند، طراحی کنند و به تجربه آن بپردازند.

طبق گفته تیم سازنده بازی یعنی استودیو باتراسکاچ شننیگنز (Butterscotch Shenanigans)، کاربران قادر خواهند تا در بازی مذکور به واسطه هر دو روش استفاده از کنترلرهای کنسول نینتندو سوییچ یا صفحه لمسی آن، به طراحی مراحل جدید بپردازند. همچین حالت همکاری چهارنفره در بازی وجود خواهد داشت و می‌توانید در کنار دیگر دوستان خود، به تجربه مراحل این بازی بپردازید. اما نکته قابل توجه این است که شما قادر خواهید بود تا کمک دوستان خود، مراحل بازی را طراحی کنید. برای مثال، می‌توانید با سه نفر از دوستان خود به یک توافق واحد برسید و یک مرحله کاملا جذاب و هیجان‌انگیز را بسازید. در کنار بخش آنلاین جذاب بازی Levelhead، یک بخش داستانی آفلاین هم در دسترس کاربران خواهد بود که می‌توانید به طور تک‌نفره آن را بازی کنید. در جریان این بخش، کنترل ربات بامزه GR-18 را در دست خواهید گرفت و داستان بازی را ادامه خواهید داد.

از مهم‌ترین ویژگی‌های اساسی بازی Levelhead، می‌توان به آپلود مراحل ساخته شده توسط خودتان در سرورهای بازی اشاره کرد. در این حالت می‌توانید مراحلی که با سلیقه خودتان ساخته‌اید، در دسترس دیگر کاربران قرار بدهید و آن‌ها برای دریافت و تجربه آن اقدام کنند. همچنین کاربران قادر خواهند بود تا نسبت به وضعیت مرحله ساخته شده، ابراز رضایت کنند و به آن امتیاز بدهند. بازی Levelhead، به غیر از کنسول نینتندو سوییچ برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، اندروید و IOS عرضه خواهد شد. نکته قابل توجه این است که می‌توانید مراحل ساخته شده را به غیر از کنسول نینتندو سوییچ، در سرورهای نسخه‌های دیگر هم آپلود کنید و یک جامعه بزرگ را در بازی تشکیل دهید.

هنوز مشخص نیست که به غیر از پلتفرم‌های ذکر شده، بازی Levelhead برای دیگر کنسول‌ها عرضه خواهد شد یا خیر. این بازی در ماه‌های آذر-دی (نوامبر) به دست کاربران خواهد رسید.

در نهایت می‌توانید تریلر جدید بازی Levelhead را مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید