این ماه عناوین جدیدی به سرویس اکس‌باکس گیم‌پس اضافه می‌شوند

۲۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۰

شرکت مایکروسافت (Microsoft) عناوینی که برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول اکس‌باکس وان به سرویس اکس‌باکس گیم‌پس (Xbox Game Pass) اضافه می‌شوند را اعلام کرد. همچنین نام عناوینی که این سرویس را ترک خواهند کرد نیز منتشر شد.

در تاریخ ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ (۱۶ آوریل ۲۰۲۰) عنوانی در ژانر اکتشاف-بقا به نام The Long Dark به این سرویس می‌آید. اگر با عنوان Hinterland آشنا نیستید، باید بدانید که در این سرزمین بقای شما برای زنده ماندن در دشت‌های خالی و یخ زده و در برابر بلایایی که هر آن طبیعت بر شما نازل می‌کند، به میزان شجاعتتان بستگی دارد. این بازی در تاریخ گفته شده برای پلتفرم رایانه‌های شخصی در سرویس اکس‌باکس گیم‌پس قرار می‌گیرد.

عنوان Gato Roboto در تاریخ ۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۲۱ آوریل ۲۰۲۰) به سرویس اکس‌باکس گیم‌پس اضافه می‌شود. بازی شما را مامور نجات کاپیتان تنها و سفینه‌ی فضایی سقوط کرده‌اش می‌کند. شما با استفاده از اتومبیل زرهی و قدرتمند عازم دنیای خطرناک بیگانگان که پر از هیولا‌های وحشی و موانع مختلف است، می‌شوید.

عنوان بعدی که به سرویس اکس‌باکس گیم‌پس اضافه خواهد شد Deliver Us The Moon است. عنوانی علمی تخیلی که در یک آینده‌ی نزدیک جریان دارد و در آن تمام منابع زمین به اتمام رسیده و شرایط زندگی برروی آن شبیه به آخرالزمان پیش می‌رود. شما به عنوان یک فضانورد تنها به ماه فرستاده می‌شوید تا کشف کنید چرا ماه که یکی از منابع انرژی محسوب می‌شود دیگر نمی‌تابد. شما در حالی که در این مأموریت به سر می‌برید همزمان برای نجات بشریت از انقراض تلاش خواهید کرد. این عنوان در تاریخ ۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۲۳ آوریل ۲۰۲۰) به سرویس اکس‌باکس گیم‌پس می‌آید.

در تاریخ ۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۲۰ آوریل ۲۰۲۰) بازی HyperDot برروی کنسول اکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. در این بازی شما باید سعی کنید از صد آزمایشگاه ساخته شده توسط دشمنان فرار کنید. شما همچنین می‌توانید در حالت چند‌نفره‌ی بازی با دوستانتان به مبارزه بپردازید یا حتی با استفاده از سیستم ویرایش مراحل چالش‌های جدیدی را برای خود خلق کنید.

عنوان Machinarium یک بازی ماجراجویی است که در سرزمین موجودات مکانیکی روایت می‌شود. این بازی به زودی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی به سرویس اکس‌باکس گیم‌پس اضافه می‌شود. در دنیایی که روغن مورد نیاز ربات‌ها توسط یک ربات متصدی تامین می‌شود، شما در نقش یک ربات کوچک به نام جوزف (Josef) هستید که از شهر بیرون آمده و حالا باید راه بازگشت به شهر را پیدا کند. در طول این مسیر، معماها و چالش‌های بسیاری برای فرار از دست بلک کپ‌ها (Black Cap) و نجات دوست خود به نام برتا (Berta) را تجربه خواهید کرد.

همانطور که می‌دانید در تاریخ ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۲۸ آوریل ۲۰۲۰) عنوان جذاب Gears Tactics برای پلتفرم رایانه‌های شخصی در سرویس اکس‌باکس گیم‌پس در دسترس خواهد بود. اکنون می‌توانید پیش نصب این بازی را انجام دهید و برای بازی در همان لحظات اول دسترسی آماده شوید. شما می‌توانید تا قبل از تاریخ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۴ مه ۲۰۲۰) به تجربه‌ی این بازی استراتژیک در سرویس اکس‌باکس گیم‌پس بپردازید و بسته‌ی شخصیت Thrashball Cole را دریافت کنید که شامل شخصیت Augustus Cole به عنوان یکی از مبارزان و ست زره Thrashball با توانایی‌های ویژه‌اش است.

سرانجام، در تاریخ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۳۰ آوریل ۲۰۲۰)، عنوان Levelhead برای کاربران پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول اکس‌باکس در سرویس اکس‌باکس گیم‌پس قرار می‌گیرد. در این عنوان ساخت دستگاه‌ها، ماشین آلات، انجام سفرهای هنری یا “موسیقی آرام‌بخش” را تجربه خواهید کرد.

در تاریخ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۳۰ آوریل ۲۰۲۰) این عناوین سرویس اکس‌باکس گیم‌پس را ترک خواهند کرد: The Banner Saga 2 ،Bomber Crew ،Full Metal Furies ،Ruiner ،Smoke and Sacrifice. در اوایل این ماه نسخه‌ی Gods Edition بازی Nier: Automata از طریق سرویس اکس‌باکس گیم‌پس برروی کنسول اکس‌باکس وان منتشر شد. همچنین عناوین Alvastia Chronicles و Journey to the Savage Planet نیز برای کنسول اکس‌باکس‌ وان در این سرویس عرضه شدند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید