Gamescom 2018 | ویدئویی جدید از گیم‌پلی بازی Spyro Reignited Trilogy منتشر شد

۲ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۰

به تازگی ویدئویی جدید از گیم‌پلی بازی Spyro Reignited Trilogy منتشر شده است که ما را بیش از پیش با این مجموعه آشنا خواهد کرد.

به آخرین روزهای برگزاری رویداد Gamescom 2018 نزدیک شده‌ایم و همچنان شاهد انتشار اطلاعات بیشتری از بازی‌های مختلف هستیم. در جریان برگزاری این رویداد، استودیو بازی‌سازی Toys for Bob، ویدئویی جدید از گیم‌پلی بازی Spyro Reignited Trilogy منتشر کرده است که کاربران می‌توانند برای آشنایی بیشتر با قسمت‌های مختلف بازی و پیشرفت‌های آن نسبت به گذشته، به مشاهده این ویدئو بپردازند. این تریلر جدید، ۱۸ دقیقه از گیم‌پلی کلی بازی را به تصویر می‌کشد و ما شاهد یک بازسازی فوق العاده هستیم. گرافیک، نورپردازی، سایه‌پردازی و طراحی بافت‌ها به طرز چشم‌گیری نسبت به گذشته پیشرفت داشته‌اند و تجربه‌ای متفاوت را نسبت به نسخه‌های خاطرانگیز این سری، به کاربران ارائه می‌دهند. البته هسته اصلی گیم‌پلی بازی بدون تغییر بوده تا بتواند همان حس قدیمی و زیبا را به بازیکنان منتقل کند.

هر سه نسخه فوق العاده این سری بازی، در مجموعه Spyro Reignited Trilogy حضور خواهند داشت و می‌توانید بخش‌ها و قسمت‌های مختلف آن را در این ویدئو جدید مشاهده کنید. در واقع، این ویدئو گیم‌پلی تازه، طولانی‌ترین تریلری بوده که تا الان از این بازی منتشر شده و می‌تواند یک نتیجه کلی را از به کاربران نشان دهد.

ویدئو جدید بازی Spyro Reignited Trilogy با محوریت ۱۸ دقیقه از گیم‌پلی آن:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰

تا قبل از این، قرار بود بازی Spyro Reignited Trilogy در تاریخ ۳۰ شهریور ماه سال ۱۳۹۷ (۲۱ سپتامبر سال ۲۰۱۸) به طور رسمی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه شود. اما کمی قبل‌تر، ناشر این بازی یعنی شرکت اکتیویژن (Activison)، به طور رسمی اعلام کرد که تیم سازنده بازی به زمان بیشتری برای ساخت آن نیاز دارد و قصد دارند تا یک نتیجه بی‌نقص به کاربران ارائه شود و در این راه، عجله نخواهند کرد. در این صورت تاریخ انتشار بازی با تاخیر مواجه شده و بازی مذکور در تاریخ ۲۲ آبان ماه سال ۱۳۹۷ (۱۳ نوامبر ۲۰۱۸) به دست کاربران خواهد رسید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید