تاریخ عرضه بازی The Messenger اعلام شد + تریلر

۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۵

به تازگی تاریخ عرضه بازی The Messenger اعلام شده است که تیم سازنده بازی در کنار این اعلامیه، تریلری جدید هم منتشر کرده است.

بازی The Messenger، یک عنوان پلتفرمر و مستقل خواهد بود که شرکت دیوالور دیجیتال (Devolver Digital)، وظیفه ساخت و انتشار آن را بر عهده گرفته است. از زمانی که این بازی معرفی شد، کاربران و بازیکنان زیادی خواستار خریداری آن شدند. زیرا با مشاهده تریلرها و اطلاعات اولیه این بازی، شاهد شباهت بسیار بالای آن با سری بازی Ninja Gaiden خواهید بود و به نظر می‌رسد که سازندگان بازی، از این مجموعه موفق برای ساخت The Messenger الهام گرفته‌اند.

در کنار اعلام تاریخ انتشار بازی The Messenger، سازندگان آن تریلری جدید هم از بازی منتشر کرده‌اند که می‌توانید برای آشنایی بیشتر با گیم‌پلی این عنوان، آن را مشاهده کنید. همچین قابلیت‌ها و ویژگی‌های مختلف گیم‌پلی بازی و شخصیت اصلی آن به تصویر کشیده خواهد شد. یکی از نقاط قوت این بازی، وجود دو جهان مختلف در بازی است که یکی از آن‌ها با گرافیک هشت‌بیتی و دیگری با گرافیک شانزده‌بیتی ساخته شده است. بازیکنان قادر خواهند بود تا در طول گیم‌پلی بازی، جهان حال حاضر خود را تغییر داده و خود را جا به جا کنند. بدون تردید قابلیت مذکور، در طول انجام مراحل و ماموریت‌های بازی بسیار کاربردی خواهد بود.

از سویی دیگر مشخص شد که قابلیت پیش‌خرید، از حالا برای بازی The Messenger فعال شده است و علاقه‌مندان می‌توانند برای انجام عملیات پیش‌خرید بازی، از طریق وب‌سایت Eshop یا شبکه استیم اقدام کنند.

بازی The Messenger در تاریخ ۸ شهریور ماه سال ۱۳۹۷ (۳۰ آگست سال ۲۰۱۸)، به طور رسمی برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

تریلر جدید عنوان The Messenger:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید