بازی The Messenger برروی فروشگاه اپیک گیمز در دسترس قرار گرفت

۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰

استودیوی اپیک گیمز که در هفته‌های اخیر عناوین جالبی را به صورت رایگان برروی این فروشگاه در دسترس قرار داده بود، امروز هم بازی جذاب The Messenger را منتشر کرد. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این خصوص باشید.

همان‌طور که در جریان هستید، هر هفته یک یا دو بازی به صورت رایگان در فروشگاه اپیک گیمز در دسترس قرار می‌گیرد. در هفته‌های گذشته نیز شاهد انتشار بازی‌های پرطرفداری بودیم که با استقبال خوب بازی‌بازان و دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی هم همراه شد. این استودیو امروز در خبر خوبی اعلام کرد که بازی The Messenger از امروز به مدت یک هفته در اختیار طرفداران قرار گرفته است. این بازی از سری عناوین پلتفرمر است که در آن باید با انتخاب شخصیت دلخواه خود، موانع و دشمنان را از بین برده و به برتری دست یابید. جالب است بدانید که سازندگان برای ساخت این بازی از عناوینی مانند Ninja Gaiden و Shinobi الهام گرفته‌اند. همچنین به تازگی یک به‌روزرسانی بزرگ برای بازی مذکور عرضه شده است که آیتم‌های جدید و جالبی را به آن اضافه می‌کند.

طبق اعلام اپیک گیمز، بازی Bad North: Jotunn Edition برای هفته‌ی آینده در این فروشگاه منتشر خواهد شد. شما در این بازی باید از جزیره‌ی خود در مقابل قبایل مختلف دفاع کرده و پیشرفت کنید. در صورت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این بازی، آن را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید