گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

به‌روز‌رسان ۳٫۲ بازی Splatoon 2 مشکلات سلاح‌های آن را برطرف می‌سازد

اخبار بازی
به‌روز‌رسان ۳٫۲ بازی Splatoon 2 مشکلات سلاح‌های آن را برطرف می‌سازد

به تازگی به‌روز‌رسان جدیدی برای بازی Splatoon 2 منتشر شده است که این به‌روز‌رسان، بسیاری از مشکلات و باگ‌های گیم‌پلی و سلاح‌های بازی را بر‌روی کنسول نینتندو سوییچ برطرف می‌کند.

یکی از مشکلات رایج بازی Splatoon 2 را می‌توان مربوط به سلاح ویژه Bubble Blower دانست. این مشکلات باعث شد تا سلاح Bubble Blower بیش از حد قدرتمند شود. درواقع هنگام برخورد حباب‌ها به بمب‌ها، بمب‌ها خنثی شده و هیچ آسیبی به بازی‌بازان وارد نمی‌کند یا حتی سلاح Rain Maker که برعکس باعث قوی‌تر شدن بمب‌ها می‌شود. از این روی بسیاری از بازی‌بازان از این گلیچ استفاده کرده و با در اختیار داشتن سلاح Bubble Blower رقابت را برای سایر بازی‌بازان مشکل ساخته‌اند.

سازندگان بازی روی مشکلات مورد نظر کار کرده و به تازگی به‌روز‌رسان ۳٫۲ را برای این بازی منتشر ساخته‌اند که مشکل مربوط به سلاح Bubble Blower را برطرف می‌سازد. در بازی Splatoon 2 به هنگام شکست دادن باس‌های Salmonid تخم‌های طلایی (Golden Eggs) ظاهر می شوند و بازی بازان در بخش Salmon Run باید آن‌ها را جمع آوری کنند. اما ظاهرا بسیاری از بازی‌بازان گزارش داده‌اند که با وجود شکست باس‌های Salmonid، تخم‌های طلایی ظاهر نمی‌شوند. حال به‌روز‌رسان ۳٫۲ این مشکل را برطرف می‌سازد. از جمله مشکلات دیگر که توسط کاربران گزارش شده است می توان به این موضوع اشاره کرد که هنگام شلیک موشک‌های Tenta به سمت سپر (حباب‌های محافظ ) سلاح Rain Maker، حباب محافظ آسیبی ندیده و بازی‌بازان نمی‌توانند به سلاح Rain Maker دسترسی پیدا کنند زیرا برای دست‌یابی به این سلاح ابتدا باید حباب محافظ نابود شود. حال به‌روز‌رسان ۳٫۲ این مشکل را نیز بر طرف می‌سازد.

خوبشختانه نینتندو یکی از شرکت‌هایی است که معمولا به بازخوردهای ارسالی و مشکلاتی که توسط بازی‌بازان گزارش می‌شود، پاسخ داده و از بازی‌های کنسول نینتندو سوییچ به خوبی پشتیبانی می‌کند.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
برچسب ها،
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت