Digimon Survive برای ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی تائید شد + تریلر گیم‌پلی

اگر از هواداران دیجیمون‌ها و دنبال‌کننده‌ی اخبار بازی‌های این سری باشید، حتماً می‌دانید که مدتی پیش باندای نامکو (Bandai Namco) بازی جدید این مجموعه به نام Digimon Survive را معرفی و سپس چندی بعد، ضمن انتشار اولین تصاویر ۱۰۸۰p و جزئیات رسمی از آن، اعلام کرد که این هفته اطلاعات بیشتری از این عنوان منتشر خواهد شد. 

طبق اطلاعات جدیدی که در  جریان رویداد زنده‌ی روز گذشته در دسترس قرار گرفت، مشخص شد که این بازی توسط آقایان کازوماسا هابو (Kazumasa Habu)، که پیش‌تر برروی عنوان Digimon World Re:Digitize: Decode کار کرده بود و کاتسوکی سوزوکی (Katsuaki Tsuzuki) تهیه‌کنندگی خواهد شد. همچنین مشخص شد که این بازی همان‌طور که از نامش پیدا است، یک “َنقش‌آفرینیِ شبیه‌ساز بقا” خواهد بود.

علاوه بر این اطلاعات، تریلر جدیدی نیز از Digimon Survive منتشر شد که نگاهی به شخصیت‌های آشنای دنیای این مجموعه می‌اندازد. با این که تریلر منتشر شده کوتاه است اما برای ارائه‌ی دیدی کلی از گیم‌پلی این بازی، کافی به نظر می‌رسد. بازی به دو قسمت “بخش نمایشی” که وقایع داستانی در آن جریان پیدا می‌کند و “بخش نبرد” که شامل مبارزات بین هیولاها می‌شود، تقسیم شده است. در ادامه می‌توانید به تماشای اولین تریلر منتشر شده از این عنوان بپردازید:

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰pدریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

مدتی بعد نیز باندای نامکو، انتشار این بازی برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان برای بازار غرب را تائید کرد و مشخص شد که با این وجود، نسخه‌ی ژاپنی این بازی تنها برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. همچنین تریلرهای جدیدی از گیم‌پلی این عنوان منتشر شد که در ادامه می‌توانید به تماشای آن‌ها بپردازید:

بخش اول

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰pدریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰pدریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

بخش دوم

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰pدریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰pدریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

بازی Digimon Survive در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۱۹ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

12345678910(4 رای, میانگین آرا 7٫75 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید