الکترونیک آرتس در حال کار برروی چندین آی‌پی جدید برای تمامی پلتفرم‌ها می‌باشد

۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۰

اینطور که به نظر می‌رسد الکترونیک آرتس همراه با استودیوهای خود سخت مشغول کار برروی آی‌پی‌های جدید است. الکترونیک آرتس در طول کنفرانس مالی خود برای سرمایه‌گذاران و تحلیل‌گران وعده داد که آن‌ها در حال کار برروی چندین آی‌پی جدید برای تمامی پلتفرم‌ها هستند.

آندرو ویلسون (Andrew Wilson)، مدیر اجرایی الکترونیک آرتس، اعلام کرد که هم استودیوی موتیو (Motive) و هم استودیوی رسپاون (Respawn) در حال کار برروی آی‌پی‌های جدید می‌باشند. در ادامه اظهارات او را در این زمینه می‌خوانید:

علاوه بر عناوین فوق‌العاد‌ه‌ای که امسال عرضه می‌شوند مانند Battlefield V، Anthem، جدیدترین عناوین ما در الکترونیک آرتس اسپورتس (EA Sports) و Command and Conquer Rivals، آی‌پی‌هایی جدید نیز برروی تمامی پلتفرم‌ها در دست توسعه می‌باشد. در میان استودیوهای جهانی الکترونیک آرتس، رسپاون در حال توسعه‌ی عنوان Star Wars: Jedi Fallen Order برای عرضه در سال مالی ۲۰۲۰ میلادی (بین آوریل ۲۰۱۹ و مارس ۲۰۲۰) همراه با کار برروی یک پروژه جدید دیگر می‌باشد. موتیو در حال توسعه‌ی یک آی‌پی جدید است. استودیوهای موبایلی ما در حال کار برروی عناوین جدید مختلفی هستند و پروژه‌های بیشتری نیز در حال انجام است. بر اساس این که هر تجربه‌ای در مورد انتخاب، عادلانه بودن، ارزشمندی و سرگرم‌کنندگی خواهد بود، اطمینان حاصل می‌کنیم که [چنین تجربه‌ای] را برای مخاطبان گسترده و متنوع خود ارائه دهیم.

در ادامه‌ی این صحبت‌ها، بلیک جورجنسون (Blake Jorgenson)، مدیر مالی الکترونیک آرتس اظهار داشت که این ناشر در نظر دارد تا بخش وسیعی از پول خود را برروی آی‌پی‌های جدید سرمایه‌گذاری کند و این کار را توسط ساخت استودیوهای جدید و استخدام توسعه‌دهندگان جدید انجام خواهد داد. او همچنین اشاره کرد که عناوین جدید و مهیجی در راهند که اواخر سال جاری میلادی اطلاعات بیشتری در مورد آن‌ها منتشر خواهد شد.

ویلسون همچنین بر کارایی و ارزشمندی سرویس‌های اشتراکی تاکید کرد چرا که آن‌ها محتویات بیشتر و بیشتری را به بازی‌بازان ارائه می‌دهند. الکترونیک آرتس همچنین در حوزه‌هایی همچون یادگیری ماشین، بازی‌های ابری و هوش مصنوعی فعالیت می‌کند و همانطور که می‌دانیم این موارد می‌توانند چشم‌انداز صنعت بازیسازی را به طور کامل تغییر دهند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید