گیفت کارت
گیفت کارت

ویدئوی مبارزه با هیولای Behemoth در Monster Hunter: World

۲۶ تیر ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰

به تازگی ویدئویی جدید از بازی Monster Hunter: World منتشر شده است که در جریان ما شاهد مبارزه با هیولای بزرگ Behemoth هستیم. برای کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب رجوع کنید.

به تازگی و در جریان برگزاری یک برنامه اینترنتی زنده یا همان لایو استریم، ما شاهد مبارزه با هیولای بزرگ بازی Monster Hunter: World هستیم که Behemoth نام دارد و شکار آن قطعا نیازمند تلاش و دقت زیادی خواهد بود. این هیولا قرار است در جریان کراس‌اور میان بازی‌های Monster Hunter: World و Final Fantasy XIV به بازی اضافه شود و طرفداران هردو بازی، انتظار آن را می‌کشند.

تهیه کننده‌ی بازی Monster Hunter: World یعنی ریوزو تسوجیموتو (Ryozo Tsujimoto) و کارگردان اجرایی آن یعنی کانامه فوجیوکا (Kaname Fujioka) در کنار تهیه کننده‌ی بازی Final Fantasy XIV یعنی ناوکی یوشیدا (Naoki Yoshida) و کارگردان آن یعنی یاوکا توکودا (Yuya Tokuda)، در این برنامه اینترنتی حضور داشتند و تیم اصلی شکارچیان را که قصد داشتند تا هیولای Behemoth را شکست دهند، تشکیل دادند.

اگر این بازی را تجربه کرده باشید، قطعا می‌دانید که مبارزه با هیولاهای Monster Hunter: World در اکثر اوقات نیازمند دقت، تجربه، تلاش و تجهیزات لازم است و بدون شک هیولای Behemoth هم که جثه‌ای عظیم نیز دارد، از این قضیه جدا نیست. این هیولا از قدرت هجومی و دفاعی بالایی برخوردار است و شاید شکست دادن آن کار هر شکارچی نباشد. وی می‌تواند با حملات خود به خوبی دشمنان خود را نابود سازد و به طور همزمان، قادر است تا هر چهار شکارچی را از پای در بیاورد. این سبک از مبارزه، در واقع قالب اکثر مبارزه‌های بازی Final Fantasy می‌باشد که در جریان آن بازیکنان باید در مواقع درست و لازم اقدام به فرار کنند و در موقعیت مربوطه، حمله خود را شروع کنند. برای مثال رفتن به سراغ تخت سنگ‌های بزرگ برای استفاده از آن‌ها به عنوان سپر دفاعی برای در امان ماندن از آتش شهاب سنگ‌های بزرگ!

ماموریتی که در جریان آن باید هیولای بهموت را نابود کنید، He Taketh it with His Eyes نام داشته و برای شرکت در آن، باید درجه هانتر رنک بازیکنان، بیشتر از ۱۶ باشد. در غیر این صورت ماموریت برای شما اجازه ورود صادر نخواهد کرد. طبق تخمین‌های انجام شده، شما می‌توانید این ماموریت را در طول ۳۵ دقیقه به اتمام برسانید و هیولای مذکور را شکست دهید. این ماموریت مثل دیگر ماموریت‌های ویژه، ارزش‌مند و البته سخت بازی، برای همیشه در دسترس بوده و می‌توانید هر وقت که میل داشتید، برای آغاز کردن آن اقدام کنید.

در نهایت می‌توانید مبارزه افراد مذکور را با هیولای Behemoth، مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید