Sea of Thieves سه به‌روزرسانی محتوا در سال ۲۰۱۸ دریافت می‌کند

PC ، Xbox One ، اخبار بازی ۱۳ تیر ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۰

اگر تصور می‌کنید استودیوی ریر (Rare) بعد از به‌روزرسانی‌هایی که تا کنون منتشر کرده استراحت می‌کند، سخت در اشتباه هستید. این استودیو تأیید کرده است که سه به‌روزرسانی دیگر برای این ماجراجویی دزدان دریایی در سال ۲۰۱۸ میلادی منتشر خواهد شد.

این به‌روزرسانی‌ها دنباله‌ی Cursed Sails و Forsaken Shores هستند.

طبق گفته‌های کارگردان طراحی، مایک چاپمن (Mike Chapman) و رییس استودیو، کریگ دانکن (Craig Duncan)، این سرعت بالا در به‌روزرسانی، رویه‌ای است که ریر می‌خواهد در آینده نیز آن را پیش بگیرد. چاپمن در مصاحبه‌ای با IGN درباره‌ی بلندپروازی‌های تیمشان برای Sea of Thieves گفت:

ما همیشه گفته‌ایم که می‌خواهیم درک مردم از بازی‌های چند نفره را تغییر دهیم. یک دیدگاه درباره‌ی این موضوع این است که ما قسمت سخت کار را انجام داده‌ایم؛ و حالا ما این فرصت طلایی را داریم تا نواحی بازی را غنی‌تر کنیم؛ و به جز Hungering Deep، Cursed Sail و Forsaken Shore، سه به‌روزرسانی دیگر در سال جاری ارائه دهیم.

ما سعی می‌کنیم که محتوایی شگفت انگیر را در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارائه دهیم اما در حال ساختن نمونه‌ی اولیه‌ای از مکانیک‌های جدید هستیم [The Hungering Deep’s]. Megalodon بسیار متفاوت با Forsaken Shores و Cursed Sails است. ما تیم‌های خود را طوری منظم کرده‌ایم که یکی پس از دیگری و به نوبت کار کنند؛ حالا که تیم Hungering Deep کارشان به پایان رسیده است، در حال کار بر‌روی پروژه‌ی بعدی هستند.

دانکن گفت:

هدف ما این است که به هر تیم فضای بیشتری بدهیم اما ریتم سریع خود را حفظ کنیم. ما یک تیم جدید را نیز آورده‌ایم و اکنون چهار تیم داریم یعنی نسبت به زمانی که شروع به ساختن بازی کردیم افراد بیشتری را در اختیار داریم. فکر می‌کنم نکته‌ای که می‌خواهیم همه آن را بدانند این است که اگر شما وارد Sea of Thieves شدید، ما در آینده کاملاً به آن متعهد خواهیم بود.

Sea of Thieves در مارس ۲۰۱۸ سروصدا (و نگرانی) زیادی به پا کرد. گرچه این ماجراجویی دزدان دریایی محبوبیت زیادی در میان طرفدارانش کسب کرده است اما برخی به علت پراکندگی محتوا و کیفیت آن ابراز ناامیدی کرده‌اند. ریر از زمان انتشار بازی با به‌روزرسانی‌های مجانی، رویدادهای داخل بازی، آرایش‌های جدید، فعالیت‌های جدید و ویژگی‌هایی مانند خدمه‌ی خصوصی، از بازی شدیداً پشتیبانی کرده است. تنها گذر زمان مشخص خواهد کرد که چه چیزی پیش روست؛ اما به نظر می‌رسد امسال کشتیرانی دل‌نشینی در انتظار طرفداران Sea of Thieves است.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 1٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید