رویداد Gunpowder Skeletons بازی Sea of Thieves آغاز شد

۱۰ تیر ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰

طبق جدیدترین اخبار دنیای بازیهای ویدئویی، به تازگی رویداد Gunpowder Skeletons بازی Sea of Thieves منتشر شده است که محتویات جدیدی را با خود همراه دارد. جزئیات بیشتر را در ادامه مطلب مشاهده کنید.

اگر از طرفداران و کاربران بازی نه چندان موفق Sea of Thieves باشید، بدون شک میدانید که رویداد Skeleton Thrones به پایان رسیده است و آیتمهای مخصوص آن دیگر در دسترس نخواهد بود. اما حالا شاهد آغاز رویداد Gunpowder Skeletons هستیم که محتویات جدیدی را با خود همراه دارد و در قالب یک بروزرسانی جدید، به بازی اضافه شده است.

رویداد جدید Gunpowder Skeletons، در مرحله اول به رفع ایرادها و باگهای آزاردهنده بازی میپردازد و تا حد قابل توجهی، مشکلات فنی را برطرف میکند. بعد از آن مراحل و ماموریتهای جدیدی در اختیار کاربران خواهد بود تا بتوانند از طریق به اتمام رساندن آنها، سطح خود را افزایش دهند. همان طور که گفته شد دیگر آیتمهای خاص رویداد قبلی در دسترس نخواهد بود اما اگر آنها را دریافت کرده باشید، میتوانید با آغاز رویداد Gunpowder Skeletons، علاوه بر آیتمهای جدید، همان آیتمهای قدیمی را هم نزد خود نگه دارید.

همان طور که از نام این رویداد مشخص است، با اسلکتهای جدید و البته خطرناکی مواجه هستیم که اگر از آنها غافل شوید، صدمه زیادی خواهید دید. این اسلکتها با به همراه داشتن بشکههای حاوی مواد منفجره، قصد نابود کردن شما را دارند و با نزدیکی به شما خود را منفجر خواهند کرد. این بشکهها و مواد منفجره به شدت قدرتمند خواهند بود و باید بتوانید راه فراری پیدا کنید. به طور کلی، مواد منفجره در رویداد جدید Gunpowder Skeletons، قدرت بیشتری پیدا کردهاند و کاربران برای نابود کردن یک کشتی بزرگ، تنها به یک بشکه از این مواد منفجره نیاز خواهند داشت. همچنین زمان انفجار این مواد هم بیشتر شده و کاربران میتوانند از یک فرصت ۵ ثانیهای برای فرار از انفجار این مواد، استفاده کنند.

همان طور که گفته شد این رویداد مراحل و ماموریتهای جدیدی را هم به بازی اضافه خواهد کرد که در سطح افسانهای یا Legendary قرار میگیرند. این ماموریتها از نوع مراحل زمان دار خواهند بود که جایزه به اتمام رساندن آنها، ۱۵۰ عدد سکه Bilge Rat خواهد بود. این ماموریتهای جدید و حرفهای تا تاریخ ۱۹ تیر ماه مصادف با ۱۰ جولای، در دسترس کاربران خواهد بود. از دیگر ویژگیهای این رویداد تازه، میتوان به اضافه شدن یک سری نامه جدید اشاره کرد که سطح تجارت و اعتبار کاربران را افزایش خواهد داد و پیشنهاد میشود که حتما از آنها استفاده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید