نیل دراکمن: The Last of Us Part II چیز مهمی برای گفتن دارد

۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰

بازی The Last of Us Part II به عنوان دنباله‌ای بر یکی از پرافتخارترین عناوین تاریخ صنعت گیم، یکی از مورد انتظارترین بازی‌های پیش رو است. داستان‌سرایی نسخه‌ی اول بازی یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیت آن بود اما بسیاری از افراد با شنیدن خبر ساخت قسمت دوم بازی، سوالی در ذهنشان شکل گرفت و آن این بود که آیا قرار است این نسخه نیز به‌طور مستقیم به روایت داستان جوئل و الی بپرداز، آن هم زمانی که داستان این دو در نسخه‌ی اول تقریباً به پایان رسیده بود؟

به‌تازگی آقای نیل دراکمن (Neil Druckmann) نویسنده‌ی عنوان The Last of Us Part II در مصاحبه با Game Informer به نگرانی‌های هواداران این مجموعه پاسخ داد و عنوان کرد که اگر استودیو ناتی داگ (Naughty Dog) احساس نمی‌کرد که داستان و حرف مهمی برای ارائه دارد، هرگز دست به ساخت دنباله‌ی The Last of Us نمی‌زد:

اگر احساس نمی‌کردیم که چیزی به خوبی [داستان نسخه‌ی اول] ّبرای گفتن داریم، هرگز نسخه‌ی دوم را نمی‌ساختیم. حتی زمانی که درحال ساخت Left Behind بودیم از این می‌ترسیدیم که ” آیا داریم به بازی آسیب می‌زنیم؟” Left Behind موفقیت بزرگی بود و شخصیت‌های داستان را بیش‌تر تشریح کرد.

در این‌جا این فرصت وجود داشت که ما نه‌تنها چیزی را که فکر می‌کردیم یک پیام بسیار مهم است که به آن اعتقاد داریم را ارائه دهیم بلکه می‌خواستیم شخصیت‌های پیچیده‌ی داستان را به روش‌های جالب‌تر و منحصر به فردتری تشریح کنیم. و اگر ما به‌دنبال چنین چیزی باشیم، شما نمی‌توانید از آن پایان چشم پوشی کنید و از آن بگذرید.

درست است که سخنان دراکمن باز هم نکته‌ی خاصی را مشخص نمی‌کند اما این موضوع روشن است که او و تیم او دارای سابقه‌ای درخشان در داستان‌سرایی و شخصیت پردازی هستند بنابراین می‌توانیم با خیال آسوده و مطمئن منتظر انتشار این بازی و تجربه‌ی آن باشیم. عنوان The Last of Us Part II در تاریخ نامشخصی به‌صورت انحصاری برای پلتفرم پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • شاون لیدن ( رییس بخش آمریکا ) گفت:

  فک کنم خودت … هستی که اینطوری دفاع میکنی و حتی به مسلمونا توهین میکنی

  0
  0
 • دوستان درگیر این چیزا نشید .

  از بازی لذت ببرید
  همه میدونن خلقت جفت جفت هست نرو ماده.

  حالا دوجنسه بودن چیه باگ خلقت یا چیز دیگه .

  بگذریم ازین بحث ها
  وقتی اون طرف یارو با پیتزا ازدواج میکنه به حیوون ازدواج میکنه ووو کلی موارد دیگه اونم تو سال ۲۰۱۸
  دیگه درگیر یه بوسه شدن دردی دوا نمیکنه.

  Yes
  Yes
  Yes
  Yes
  درباره مثبت ۱۸ بودن بازی اون طرف هم باید بگم من خودم صبح تا شب تو آنلاین لست هستم اینم ایدی برای کسایی که بازی میکنن
  THELASTOFUS_IR
  باید بگم خیلی بچه مچه ریخته تو لست که صداشونو میشنوی به زور ۱۳ سال دارن Yes
  شک‌نکنید خرید بازی دیجیتالی برای یه بچه ۱۰ یا ۱۳ یا ۱۶ ساله کاری نداره بعدم میشینه تو اتاقش بازی میکنه دیگه Yes
  وقتی با چندتا کلیک به انواع سایتای مثبت ۱۸ دسترسی دارن این بحث بوسه و مثبت ۱۸ بودن زیر سوال میره Yes
  از نظر خشونت هم که بازی واقعا عینش نیست چون توی لست داریم آدم میکشیم به وحشیانه ترین طرز ممکن .
  البته تو اون دنیای آخرلزمانی و خرتوخر کمتر ازین هم انتظار نمیره
  فقط باید درکش کرد .
  بدون شک بازی میاد متا بالا ۹۰ هم میگیره فروش خفن هم داره Yes
  حالا یه عده میخوان تجربه بازی رو برای خودشون خراب کنن با مشغول کردن فکرشون به خودشون مربوط میشه Yes

  0
  0
 • یعنی تا روزی که این بازی بیاد زیر هر خبرش ۹۹ درصد راجب اعتقادات شخماتیکشون و سطح فکری فسیل شدشون راجب یه ماچ بحث کنن!!!!؟ Frown اینهمه نکته ی قابل بحث داره بعد چسبیدین به ماچش!!! با این وضع مملکت ادم شما عقب افتاده های فکری رو هم میبینه دیگه از همه چی ناامید میشه چرا تو قرن ۲۱ تو اوج پیشرفت دنیا همزبانان ما تو چه فازی هستن! بعضیا سیستماتیک بدنشون اینجوریه دیگه باوا اصلا مورد قابل بحثی نیست که زیره هر خبر بهترین بازیه دنیا درباره چیا بحث میکنن ادم شاخ درمیاره

  0
  0
 • allfreegamer گفت:

  ببین اینجوریم نیست که اگه کسی این کار رو کرد فوری اعدامش کنند خیلی شرایت متفاوتی وجود داره فقط بیشتر اون کسایی اعدام میشند که مثلا به بچه ها ی کوچیک و کم سن و سال تجاوز میکنند که اکثرا هم خانواده ها رضایت نمیدند ولی در کل این کار بسیار وحشتناک و از نظر خدا زشت و ناپسنده و اثرات خیلی بدی داره مثل تمام کارهای بدی که نباید در هر فرد یا جامعه ای عادی بشه و مردم بهش عادت کنند اول هر کار بدی انسان تا وقتی اون رو بد حساب میکنه و از عاقبتش خبر نداره طرفش با احتیات میره ولی وقتی یک عادت شد خیلی وحشتناکه بخاطر همین عادت کردن به یک کار بد از انجامش هم بدتره

  0
  0
 • big_cypher گفت:

  اقا اصن بیاین حرف این pc فنا و جعبه فنارو قبول کنیم و بگیم باشه شما راست میگین اخرش ماییم که از بازی لذت میبریم و اونان که تو حسرت تجربش دارن سماق میمکن Laugh Laugh Laugh

  0
  0