شایعه: آلفای Battlefield V در انتهای ماه جاری برگزار خواهد شد

۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۰

Battlefield V قرار است در ماه اکتبر راهی بازار شود و الکترونیک آرتس طی E3 2018 اعلام کرد که قبل از عرضه، بتایی از آن هم در دسترس قرار خواهد گرفت. با این حال، با توجه به اطلاعات و شایعات جدید، یک آلفا نیز از این بازی در راه است…

جیم هیل (Jim Hejl)، مهندس نرم افزار اصلی الکترونیک آرتس، به‌تازگی توییتی مبنی بر انتشار یک آلفای محدود و خصوصی منتشر کرده اما همان‌طور که انتظار می‌رفت، پس از مدتی آن را حذف کرده است. با این وجود، خوشبختانه یکی از کاربران Reddit آن را برروی سایت قرار داده است:

قرار است که یک آلفای محدود برای Battlefield V برگزار شود. جزئیات بیشتری را از آن در اواخر ماه جاری می‌شنوید. کدهای زیادی در دسترس من قرار خواهد گرفت و با برگزاری رقابتی به نام Content Creation Contest، آن‌ها را اهدا خواهیم کرد! برای خلاقیت به خرج دادن آماده شوید.

Battlefield V در تاریخ جمعه ۲۷ مهر ماه (۱۹ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه می‌گردد. حالت بتل رویال این عنوان نیز پس از انتشار آن در دسترس قرار می‌گیرد که جزئیات بیشترش را می‌توانید از اینجا مشاهده کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید