E3 2018 | صحبت‌های سازنده Battlefield V در خصوص بخش بتل رویال این بازی

۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۵

زمانی که به صورت رسمی اعلام شد بازی Battlefield V حاوی یک بخش بتل رویال (Battle Royale) خواهد بود، کسی از این اقدام استودیوی دایس (DICE) شگفت‌زده نشد (هرچند که این بخش با عنوان «Royale» شناخته می‌شود). حال این پرسش در ذهن مطرح می‌شود که چه چیزی باعث افزوده شدن این حالت به این بازی شده است؟ بر اساس صحبت‌های لارس گوستاوسون (Lars Gustavsson)، کارگردان استودیوی دایس، این کار بیشتر به واسطه لذت و علاقه این استودیو به این سبک صورت گرفته است.

گوستاوسون در جریان مصاحبه‌اش با وب‌سایت گیم‌اسپات در EA Play، به این موضوع اشاره کرد که اعضای استودیوی دایس، به عناوین بتل رویال علاقه زیادی دارند. بنابراین، پیش از اینکه شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) به این استودیو جهت افزودن این حالت به بازی Battlefield V فشار آورد، خود آن‌ها خواهان انجام این کار بوند. گوستاوسون در این خصوص اظهار داشت:

اگر بخواهم دروغ بگویم [یا اگر دروغ می‌گفتم]، کسی از اعضای استودیو خیلی [بازی‌های بتل رویال] را تجربه نمی‌کند. ما از آن‌ها لذت می‌بریم. این [سبک] واقعاً لذت‌بخش است و یک دیدگاه جدیدی را به ارمغان می‌آورد.

«انرژی خوب زیادی» در خصوص حالت بتل رویال بازی Battlefield V وجود دارد که بیشتر به واسطه ۶۴ بازیکنه بودن آن و وسایل نقلیه و تخریب‌پذیری بالای آن است.

گوستاوسون در ادامه خاطر نشان کرد که «فشار بزرگ واقعاً زیادی» بر روی استودیوی دایس به منظور افزودن حالت بتل رویال به این دنباله وجود دارد. «این نشانه خوبی است که از شور و نشاط زیادی نشات می‌گیرد». اما نکته جالب، دیدگاه او در خصوص بخش بتل رویال بازی Call of Duty: Black Ops 4 است که با نام Blackout شناخته می‌شود.

«الان زمان جالبی است. ما همه توسعه دهنده بازی هستیم اما در عین حال یک بازی‌باز نیز هستیم. باید ببینیم که به کجا پیش خواهیم رفت». تا بدین لحظه استودیوی تری‌آرک (Treyarch) خیلی درباره بخش Blackout بازی Call of Duty: Black Ops 4 صحبت نکرده جز اینکه این بخش حاوی وسایل نقلیه متعدد خواهد بود و نقشه بزرگی برای آن در نظر گرفته شده است. همچنین بسیاری از شخصیت‌های نام ‌آشنای این سری محبوب نیز در این حالت حضور دارند.

در راستای دیگر اخبار مرتبط با بازی Battlefield V، در جریان نمایشگاه E3 2018، یک تریلر سینماتیک و یک تریلر کامل از بخش چند نفره این بازی منتشر شد که به ترتیب از این نشانی و اینجا می‌توانید آن را مشاهده کنید. همچنین استودیوی دایس در خصوص زمان عرضه حالت بتل رویال نیز صحبت‌هایی انجام داده است.

بازی Battlefield V در تاریخ جمعه ۲۷ مهر ماه (۱۹ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر خواهد شد. حالت بتل رویال این بازی پس از عرضه آن در دسترس قرار خواهد گرفت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید