بازی‌های رایگان سرویس گلد ایکس باکس هم اکنون در دسترس قرار گرفت

۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۰

بازی‌های رایگان ماه ژوئن سرویس ایکس باکس گلد هم اکنون در دسترس قرار گرفت و شما می‌توانید آن‌ها را دانلود نمائید.

طبیعتا با فرارسیدن ماه ژوئن میلادی بازی‌های رایگان جدیدی برای کاربران سرویس ایکس باکس گلد در دسترس قرار گرقته شده که هم اکنون می‌توانید آن‌ها را دانلود نمائید. هم اکنون دارندگان کنسول‌های ایکس باکس وان و ایکس باکس ۳۶۰ می‌توانند بازی‌های رایگان سرویس ایکس باکس گلد این ماه را دانلود نمایند و قرار است دو محتوای رایگان دیگر در اواسط ماه ژوئن میلادی در دسترس آن‌ها قرار گیرد.

کسانی که مشترک سرویس گلد ایکس باکس می‌باشند و کنسول ایکس باکس وان را در اختیار دارند هم اکنون می‌توانند بازی Assassin’s Creed Chronicles: Russia که یکی از نسخه‌های ۲٫۵ بعدی سری Assassin’s Creed است را بصورت رایگان دانلود نمایند. کسانی که کنسول ایکس باکس ۳۶۰ را در اختیار دارند می‌توانند بازی Sonic & All-Stars Racing Transformed که یک بازی در سبک ریسینگ می‌باشد را بصورت رایگان دانلود نمایند. شما در این بای می‌توانید در قالب شخصیت سونیک یا دوستان او و ماشین‌های مخصوص‌شان به بازی بپردازید. البته کسانی که کنسول ایکس باکس وان را دارا می‌باشند به لطف قابلیت پشتبانی از نسل قبل می‌توانند این بازی را دانلود نمایند.

بازی‌های رایگان ماه می میلادی رایگان سرویس گلد نیز تا ۱۵ ژوئن یعنی تا جمعه ۲۵ خرداد در دسترس می‌باشند و کسانی که موفق نشده‌اند در ماه قبل به تجربه بازی‌های رایگان ماه می بپردازند تا ۱۵ ژوئن وقت دارند که عناوین ماه می را دانلود نمایند. لازم به ذکر است که بازی رایگان ماه می میلادی برای کاربران سرویس گلد بازی موفق Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain بود و پیشنهاد می‌شود اگر تابحال این عنوان را تجربه نکرده‌اید به اجرای آن بپردازید.

در ۱۶ ژوئن میلادی یعنی شنبه ۲۶ خرداد دارندگان کنسول ایکس باکس وان می‌توانند بسته the Smite Gold Bundle را که خدایان جدید، لباس‌ها و چیزهای دیگری به بازی The Smite که یک بازی رایگان (Free-to-Play) است اضافه می‌کند و در صورت عادی ۱۰۰ دلار قیمت دارد را دانلود نمایند. دارندگان کنسول ایکس باکس ۳۶۰ نیز می‌توانند در همان تاریخ بازی Lego Indiana Jones 2: The Adventure Continues را بصورت رایگان دانلود نمایند که البته دارندگان کنسول ایکس باکس وان نیز به وسیله قابلیت قابلیت پشتبانی از نسل قبل می‌توانند به تجربه این عنوان بپردازند.

فهرست دقیق بازی‌های رایگان به شرح زیر است و بصور طبیعی در ۱ جولای بازی‌های جدیدی جایگزین بازی‌های فعلی خواهند شد.

محتوای رایگان ماه ژوئن برای مشترکین سرویس گلد

ایکس باکس وان

  • the Smite Gold Bundle                        – مهلت دانلود از ۱۶ ژوئن تا ۱۵ جولای (۲۶ خرداد تا ۲۴ تیر)
  • Assassin’s Creed Chronicles: Russia      –  مهلت دانلود از ۱ ژوئن تا ۳۰ ژوئن ( تا ۹ تیر)

ایکس باکس ۳۶۰

  • Sonic & All-Stars Racing Transformed                   – مهلت دانلود از ۱ ژوئن تا ۳۰ ژوئن ( تا ۹ تیر)
  • Lego Indiana Jones 2: The Adventure Continues    – مهلت دانلود از ۱۶ ژوئن تا ۱۵ جولای (۲۶ خرداد تا ۲۴ تیر)
0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید