امروز اطلاعات جدیدی از بازی Beyond Good and Evil 2 منتشر خواهد شد

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۵

اخیراً شرکت یوبی‌سافت اعلام کرده است که امروز، پنج شنبه ۱۳ اردیبهشت (۳ می) پخش زنده‌ای مرتبط با بازی Beyond Good and Evil 2 صورت خواهد گرفت. این بازی جهان باز بزرگ، در رویداد E3 سال گذشته مجدداً معرفی شد و تاکنون اطلاعات بسیار کمی از آن منتشر شده است.

این برنامه زنده (لایو استریم) که «گزارش میمون فضایی» نام دارد ساعت ۹ صبح به وقت محلی و ۲۰:۳۰ به وقت ایران از طریق دو سرویس توییچ و یوتیوب پخش خواهد شد.

سازندگان Beyond Good and Evil 2 می‌خواهند در این برنامه در خصوص روند پیشرفت مراحل توسعه این بازی صحبت کنند. گرچه پیش از این انتظار می‌رفت که شرکت فرانوسی یوبی‌سافت (Ubisoft) جدیدترین اطلاعات این بازی را در نمایشگاه E3 2018 منتشر سازد، اما اینک پیش‌بینی می‌شود که امروز هم جزئیات جدیدی از این بازی مورد انتظار منتشر خواهد شد. قرار است از طریق این برنامه اطلاعات جدیدی از وسایل نقلیه حاضر در بازی Beyond Good and Evil 2 که می‌توان با استفاده از آن در سیارات مختلف به گشت و گذار پرداخت، منتشر خواهد شد.

وقایع بازی Beyond Good and Evil 2 دو قرن پیش از زمان نخستین بازی این سری روی می‌دهد و بازی‌بازان قادر خواهند بود تا شخصیت‌های مد نظر خود را خلق کنند و سفینه‌های فضایی خود را ارتقا ببخشند.

بازی Beyond Good and Evil 2 در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دست ساخت و توسعه قرار دارد و متاسفانه تاریخ انتشار دقیقی برای آن مشخص و اعلام نشده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید