عنوان ماجراجویی ۱۱-۱۱: Memories Retold در جنگ جهانی اول رخ خواهد داد

۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۷

ناشر بزرگ ژاپنی، باندای نامکو (Bandai Namco) به همراه سازنده بازی Lost in Harmony، استودیوی دیجیکس‌آرت (DigixArt) و خالقان مجموعه تلویزیونی Wallace and Gromit یعنی استودیوی آردمن (Aardman) برای ساخت یک بازی داستان محور که در جنگ جهانی اول رخ خواهد داد، به شکل عجیب و غیرمنتظره‌ای با یکدیگر همکاری خواهند کرد.

۱۱-۱۱: Memories Retold دارای سبک بصری نقاشی‌گونه است که می‌توانید آن را در ویدیو زیر مشاهده کنید. متنی که در این ویدیو خوانده می‌شود از کتاب شعر In Flanders Fields، اثر John McCrae می‌باشد. Flanders Fields نام یکی از میادین نبرد در جنگ جهانی اول و واقع در کشور بلژیک است.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

۱۱:۱۱ مطمئنا به آتش‌بس ساعت یازده از یازدهمین روز یازدهمین ماه سال ۱۹۱۸ میلادی ارجاع می‌دهد. در این لحظه تاریخی در شهر کومپین واقع در فرانسه، میان نیرو‌های متفقین و کشور آلمان اعلام آتش‌بس شد که منجر به پایان درگیری‌ها در میان کشور‌های غربی حاضر در جنگ جهانی اول شد.

به جز موارد گفته شده اطلاعات دیگری در رابطه با بازی در دسترس نیست اما امیدواریم که سازندگان آن یک تجربه احساسی غنی را خلق کنند. ۱۱-۱۱: Memories Retold برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. با اینکه هنوز تاریخ مشخصی برای انتشار بازی در نظر گرفته نشده است اما این امکان وجود دارد که این اتفاق در روز یادبود آتش‌بس و در سال جاری رقم بخورد.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید