پشتیبانی از Discord به‌زودی به ایکس‌باکس وان افزوده خواهد شد

۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۰

طی چند سال گذشته، Discord به برنامه‌ای کامل و محبوب تبدیل شده است که این اجازه را به بازی‌بازان می‌دهد تا در حین تجربه‌ی بازی، به راحتی به گفت و گو با یکدیگر بپردازند و حال، کاربران رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان بیش از پیش به هم متصل و نزدیک خواهند شد.

مایکروسافت اعلام نموده است که با همکاری سازنده‌ی Discord، اتصال بین رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان را برروی این برنامه فراهم می‌کند. از این رو، کاربران قادر خواهند بود که حساب کاربری Discord را به حساب ایکس‌باکس لایو خود لینک و پیوند دهند و این باعث می‌شود که دارندگان این دو پلتفرم بتوانند از فعالیت‌های یکدیگر اطلاع پیدا کنند یا با یکدیگر به تجربه‌ی بازی بنشینند.

این قابلیت تا چند هفته‌ی آینده برای تمامی کاربران اجرایی می‌شود و برای اعضای برنامه‌ی Xbox Insider “به‌زودی” در دسترس قرار خواهد گرفت. طبق توضیحات مایکروسافت، تنها کاری که باید انجام دهید این است که حساب ایکس‌باکس لایو خود را به پروفایل Discord روی ایکس‌باکس وان خود لینک دهید، درست مانند سایر شبکه‌های اجتماعی نظیر فیسبوک و توییتر. برروی رایانه‌های نیز می‌توانید حساب ایکس‌باکس لایوتان را از بخش Connections در هر دو نسخه‌ی دسکتاپ و تحت وبِ Discord اضافه کنید.

درحالی که ظاهراً هیچ‌گونه قابلیت ارتباطی از Discord به ایکس‌باکس وان راه پیدا نمی‌کند، این اقدام مایکروسافت و شرکت دیسکورد راهی راحت و مناسب برای اتصال هرچه بیشتر بین کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی را از طریق یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های ارتباطی گیمینگ حال حاضر به ارمغان خواهد آورد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید