Graveyard Keeper شبیه Stardew Valley با جنازه‌های بیشتر است

۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۵

استودیوی لیزی بیر گیمز (Lazy Bear Games) اولین تریلر گیم پلی از شبیه ساز و مدیریت گورستان خود که شباهت زیادی به Stardew Valley با جنازه‌های بیشتر دارد را منتشر کرد.

این استودیو که پیش از این بازی شبیه ساز و مدیریت بوکس تحت عنوان Punch Club را ساخته بود، بازی جدید خود یعنی Graveyard Keeper را اینگونه توصیف می‌کند:

غیر دقیق‌ترین شبیه ساز مدیریت گورستان قرون وسطایی تاریخ!

شما در این بازی وظیفه ساخت، گسترش و مدیریت گورستان خود را بر عهده دارید، در حالی که:

مشغول یافتن میان‌بر‌هایی برای کاستن مخارج، تفریح بیشتر با فستیوال‌هایی که در آن جادوگران را می‌سوزانید و فرستادن روستائیان اطراف از ترس‌شان به کلیسا هستید. همانطور که انتظار داشتید، می‌توانید افراد بومی را تحت تاثیر قرار دهید، در بعضی مناطق کشاورزی کنید، منابع خام را به منظور ساخت و ساز جمع آوری کنید و حتی معجون‌های شیمیایی درست کنید. اگرچه Graveyard Keeper در نهایت یک بازی سرمایه‌دارانه است و باید دست به هر کاری زد تا بتوان در آن به تجارت پر سودی رسید. به همین منظور، آیا واقعا دلتان می‌خواهد که پول خود را خرج یک هات‌داگ درست و حسابی برای فستیوال خود بکنید در حالی که منابع بیشماری را اطراف خود دارید؟

اگرچه مدیریت و ارتقای گورستان، اصلی‌ترین دغدغه‌ شما است اما تنها اولویت‌تان نیست. مکان‌های بسیار زیادی آن سوی مرز‌های گورستان، انتظارتان را می‌کشند؛ به خصوص سیاهچال رازآلود.

خارج از خانه، شخصیت‌های مختلفی را می‌بینید و می‌توانید روابط تجاری‌تان را با آن‌ها گسترش دهید که هر کدام از آن‌ها برنامه خاص خود را دارد.

تغییرات اساسی که Graveyard Keeper در ژانر شبیه ساز زندگی روستایی بوجود آورده است، قطعا روی کاغذ جالب به نظر می‌رسند اما باید تا انتشار آن برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در سال جاری منتظر بمانیم. در پایان می‌توانید تریلر گیم پلی عنوان مورد نظر را مشاهده کنید:

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

 

 

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Last Of Us گفت:

  Stardew Valley عالییییییییییییییییییی بود
  اگر عشق کشاورز پلی ۱ هستید حتما تجربش کنید
  نسخه پشرفته تر بازی هستش. البته اگر گرافیک پرست و ۴کی و پیکسل پرست نیستید چون گرافیک بازی پیکسلیه
  جدیدا دارم Shovel Knight رو بازی میکنم خیلی قشنگه
  یک جورایی از دارک سولز هم الهام گرفته حتما بازی کنید. اونم گرافیکش پیکسلیه ولی بازی قشنگیه
  خداییش بعضی این بازی های پیکسلی خیییییییییییییلی قشنگ تر از عناوین گرافیک بالا هستند
  اینم باید بازی قشنگی باشه

  • Justi گفت:

   دقیقا stardew نه تنها یاد و خاطره ی Back to nature معروف ps1 رو زنده میکنه بلکه با گسترش دادن ایده هایی در گیم پلی و رفع کمبود های سری harvest moon میشه گفت روی دست Harvest moon هم بلند میشه!!! در حالی که آخرین نسخه ی harvest moon در برابر Srardew بیشتر شبیه یک شکسته!!
   آزادی عمل، پویایی محیط و پتانسیل های پیشرفتی که در این بازی دارید حتی اگر یه گرافیک پرست هم باشید چشم شما رو به روی پیکسل ها می بنده و مدتها سرگرمتون میکنه! هر چند شخصا عاشق پیکسل هام!