بازی Stardew Valley توانست به فروش 15 میلیون نسخه‌ای دست پیدا کند

17 شهریور 1400 - 16:13

بازی شبیه ساز کشاورزی Stardew Valley، ساخته آقای اریک بارون (Eric Barone)، توانست رکورد فروش 15 میلیون نسخه‌ای را کسب کند. در پستی در ردیت که حالا شما را به صفحه‌ی بیانیه‌های خبری بازی منتقل می‌کند، نمایان شد که این بازی تعداد زیادی نسخه فروخته است.

البته این موضوع خیلی عجیب نیست؛ چون که بازی Stardew Valley عموماً جزء بهترین بازی‌های مستقل شمارده می‌شود. بازی همچنین برای مدت طولانی است که به‌روزرسانی‌های محتوایی دریافت می‌کند؛ هرچند که طبق مصاحبه‌های اخیر اریک بارون، اینطور به نظر می‌رسد که ایشان به سمت پروژه بعدی خود تغییر موضع داده است.

این پروژه که جزئیات بسیار کمی از آن منتشر شده و نام آن هنوز نا‌مشخص است، در جهان Stardew Valley جریان دارد. ساخت بازی Stardew Valley زمان زیادی طول کشید و منطقی است که بازی بعدی ایشان نیز به زمان طولانی مشابهی نیاز داشته باشد.

Tang HaoXboss Series 5یوحانMahyarMsmP.morgan
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Playstation T گفت:

  کاملا حقشه. پارسال دنبال یه بازی آروم بودم واسه همین خریدمش. حدود یه ماه جز Stardew هیچی بازی نمیکردم 🙂 حدود 100 ساعت پلی دادم هنوز کلی محتوا داره، تازه Co-Op هم کلی جدا پلی دادم.

  اگه از گیم های همیشگی خسته شدین و یه چیز Chill میخواین برین سراغش

 • Tang Hao گفت:

  دنیاش پتانسیل داستان سرایی رو داره
  می تونه درباره جنگ بین امپراتوری و جمهوری باشه یا بره سراغ جنگ بین دورف ها و Shadows
  و خیلی موارد دیگه
  با توجه به این که خیلی وقت پیش گفته بود روی یه بازی دیگه داره کار می کنه و آخرین آپدیت هم مرتبط به محتوی آخر بازی بودن میشد حدس زد می خواد روی پروژه بعدی کار کنه
  به امید موفقیت پروژه بعدیش