آخرین فرصت برای دریافت بازی‌های رایگان ایکس‌باکس گلد

Mm
۲۶ فروردین ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۲

دو بازی رایگان اشتراک ایکس‌باکس گلد در فروشگاه مایکروسافت به قیمت های اصلی خود برمی‌گردند و زمان بسیار کمی برای دریافت رایگان آن‌ها باقی‌مانده است. همچنین دو بازی رایگان و جدید از فردا در اشتراک ایکس‌باکس گلد قابل دریافت خواهند بود.

عنوان Super Hot یکی از عناوینی است که از بازی‌های رایگان اشتراک ایکس‌باکس گلد حذف خواهد شد؛ بازی شوتر خلاقانه‌ای که در آن با حرکت نکردن کاراکتر اصلی، همه‌چیز ثابت مانده و زمان می‌ایستد. این بازی تا تاریخ ۲۶ فروردین (۱۵ آپریل) به‌صورت رایگان در دسترس است. علاوه بر آن بازی Cars 2، یکی از عناوین کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ نیز در همان تاریخ به قیمت اصلی خود باز خواهد گشت. شما می‌توانید به‌لطف قابلیت پشتیبانی از نسل قبل تمام بازی‌های کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ را بر روی کنسول ایکس‌باکس وان خود تجربه کنید.

حذف آن دو بازی از عناوین رایگان اشتراک ایکس‌باکس گلد کمی ناراحت کننده است ولی با این حال، فردا دو بازی جدید و رایگان قابل دریافت خواهند بود که بازی‌های بزرگی به حساب می‌آیند. در کنسول ایکس‌باکس وان، عنوان Assassin’s Creed: Syndicate با اشتراک ایکس‌باکس گلد تا تاریخ ۲۶ اردیبهشت (۱۶ مه) قابل دریافت خواهد بود. علاوه بر آن، بازی شوتر و ترسناک Dead Space 2 تا تاریخ ۱۰ اردیبهشت (۳۰ آپریل) برای کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ در دسترس خواهد بود. همچنین عنوان The Witness تا تاریخ ۱۰ اردیبهشت (۳۰ آپریل) به‌صورت رایگان در دسترس است.

شما می‌توانید فهرست کامل بازی‌های رایگان اشتراک ایکس‌باکس گلد ماه آپریل را در زیر مشاهده کنید.

ایکس‌باکس وان

  • عنوان The Witness  از تاریخ ۱۲ فروردین (۱ آپریل) تا تاریخ ۱۰ اردیبهشت (۳۰ آپریل)
  • عنوان Assassin’s Creed: Syndicate از تاریخ ۲۷ فروردین (۱۶ آپریل) تا تاریخ ۲۶ اردیبهشت (۱۶ مه)

ایکس‌باکس ۳۶۰

  • عنوان Cars 2 از تاریخ ۱۲ فروردین (۱ آپریل) تا تاریخ ۲۶ فروردین (۱۵ آپریل)
  • عنوان Dead Space 2 از تاریخ ۲۷ فروردین (۱۶ آپریل) تا تاریخ ۱۰ اردیبهشت (۳۰ آپریل)
0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید