تخفیفات جدید سرویس استیم شامل مجموعه The Witcher نیز می‌شود

۲۲ فروردین ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۳

در جدیدترین تخفیفات سرویس استیم (Sream)، مجموعه بسیار محبوب The Witcher Series به چشم می‌خورد.

طرفداران می‌توانند هر سه نسخه عنوان The Witcher به‌همراه تمامی بسته‌های الحاقی موجود را با تخفیف قابلی خریداری کنند. برای کسایی که می‌خواهند این مجموعه فوق‌العاده محبوب را برای اولین بار تجربه کنند، این فرصت عالی را از دست ندهند. این مجموعه، بخاطر داستان سرایی درگیرکننده، روابط دوستانه عمیق شخصیت‌های مهم بازی با هم‌دیگر در طی هر سه نسخه، مورد تحسین منتقدان و طرفداران قرار گرفت. داستان این مجموعه تاریک فانتزی، حول شخصیت هیولا کُش یعنی گرالت از ریویا (Geralt of Rivia) قرار دارد.

در معرفی مجموعه The Witcher Series باید بگوییم، استودیو سی‌دی پراجکت رِد (Cd Projekt Red) با ساخت این مجموعه موفق به خلق دنیایی شد که تقریبا در هیچ یک از کتاب‌های فانتزی دیده نمی‌شود. مجموعه The Witcher Series از آن بازی‌های برجسته‌ای است که بازیکن بعد از تجربه آن، احساس رضایت و کاملی پیدا می‌کند که در کمتر بازی‌ها دیده می‌شود.

اولین نسخه از این بازی با نام The Witcher 1 در سال ۲۰۰۷ میلادی عرضه شد که با کسب امتیاز متای ۸۱ توانست توجه منتقدان را به خود جلب کند. شما هم‌اکنون می‌توانید نسخه Enhanced Edition آن را با قیمت $ ۱٫۴۹ در سرویس استیم خریداری کنید.

دومین نسخه با عنوان The Witcher 2: Assassins of Kings در سال ۲۰۱۱ میلادی توانست به امتیاز متای فوق‌العاده ۸۸ دست یابد. طرفداران می‌توانند نسخه Enhanced Edition آن را با قیمت $ ۳ تهیه کنند.

در نهایت سال ۲۰۱۵، آخرین نسخه از این مجموعه با عنوان The Witcher 3: Wild Hunt عرضه شد و توانست امتیاز متای رویایی ۹۳ را به خود اختصاص دهد. نسخه The Game Of The Year Edition همراه با تمام بسته‌های الحاقی آن با قیمت $ ۲۰ قابل خریداری است.

بازی‌های دیگری که در سرویس استیم تخفیف خورده‌اند شامل: بازی Plague Inc: Evolved با قیمت $ ۶، بازی Mount and Blade به‌تنهایی با قیمت $ ۳ و بسته‌های الحاقی آن به‌تنهایی با قیمت $ ۷ و در آخر بازی Farm Manager 2018 با قیمت $ ۱۷ قابل خریداری هستند.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید