گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

بتسدا توضیح می دهد که چگونه نظاره‌گر پیشرفت نینتندو سوییچ است

اخبار بازی ها
بتسدا توضیح می دهد که چگونه نظاره‌گر پیشرفت نینتندو سوییچ است

بتسدا (Bethesda)، به تازگی درباره مسیر پیشرفت نینتندو سوییچ و نحوه نگاه شرکت به آینده این پلتفرم ابراز امیدواری کرده است. پیت هاینس (Pete Hins)، معاون ارشد بازاریابی شرکت بتسدا، در مورد جدیدترین قطعه سخت‌افزاری نینتندو سوییچ و مسیر پیشرفت این پلتفرم در آینده نزدیک صحبت‌ کرده است.

نینتندو سوییچ در سال گذشته یکی از داغ‌ترین و همچنین پربحث‌ترین دستگاه‌های دنیای گیم بوده است. پس از کسب عنوان سریع‌ترین میزان فروش در اولین سال عرضه، این دستگاه روز به روز تبدیل به رقیبی جدی و قدرتمند برای سایر شرکت‌‌ها می‌شود.

شرکت بتسدا هم اکنون در حال آماده سازی عنوان Wolfenstein II: The New Colossus برای عرضه بر‌روی نینتندو سوییچ می‌باشد و شاید کنجکاو باشید که بدانید نگاه این شرکت به آینده خود پلتفرم چیست؟!

همانطور که سال گذشته شاهد بوده‌ایم، دو عنوان محبوب The Elder Scrolls V: Skyrim و  DOOM بر‌روی این پلتفرم عرضه شده‌اند، از این رو برای بسیاری از بازیکنان این سوال مطرح است که آیا بتسدا قصد عرضه سایر عناوین خود را بر‌روی این پلتفرم را دارد؟ پیت هاینس در این باره می‌گوید:

این موضوع به چندین مورد مهم بستگی دارد، اول از همه باید دید که آیا این عنوان از لحاظ فنی، برای عرضه بر‌روی این پلتفرم مناسب است؟ مورد بعدی این که آیا بازیکنان علاقه‌ای به تجربه این عنوان بر‌روی نینتندو سوییچ دارند؟ به این ترتیب به معنای واقعی هیچ تفاوتی میان پلتفرم‌هایی که بر آن تمرکز داریم و بازی‌هایی که برای آن‌ها تولید می‌کنیم وجود ندارد. پس اگر عناوینی وجود دارند که بازیکنان علاقه‌مند به تجربه آن بر‌روی نینتندو سوییچ هستند یا آن که از لحاظ فنی برای عرضه بر‌روی این پلتفرم مناسب هستند، ما نیز دست به عرضه آن خواهیم زد.

در ادامه، پیت هاینس در پاسخ به این سوال که آیا بتسدا قصد عرضه یک عنوان به صورت اختصاصی بر‌روی نینتندو سوییچ را دارد یا خیر، ابراز داشت:

به طور قطع نمی‌توان در مورد این مساله سخنی گفت و پیش از هرچیز باید تصمیماتی عقلانی گرفته شود. آن چه که ما فکر می‌کنیم، یک ایده منطقی و عاقلانه خواهد بود.

در نهایت، پیت هاینس درباره این موضوع که آیا عناوین بعدی بتسدا، به طور هم‌زمان بر‌روی تمامی پلتفرم‌ها از جمله نینتندو سوییچ عرضه می‌شوند یا خیر، افزود:

اگر این هدف قابل دستیابی باشد، قطعا صورت خواهد گرفت. این موضوع اکنون جزو اولویت‌های بتسدا است، اما در مورد دو عنوان The Elder Scrolls V: Skyrim و  DOOM، این امر امکان‌پذیر نبود. در مورد بازی Wolfenstein II: The New Colossus نیز ما علاوه‌ بر آن که به زمان بیشتری نیاز داشتیم، این امر امکان پذیر نبود که بخاطر نسخه نینتندو سوییچ این بازی، عرضه آن را برای سایر پلتفرم‌ها به تاخیر بیندازیم. از نظر من، ما قادریم که هر زمان نیاز باشد، سایر عناوین را بر‌روی این پلتفرم عرضه نمائیم و زمان مورد نیاز برای این موضوع به اندازه سایر پلتفرم‌ها خواهد بود.

به نظر می‌رسد که شرکت بتسدا به راحتی قادر است سایر عناوین خود را بر‌روی پلتفرم نینتندو سوییچ عرضه کند و این موضوع را نیز به عنوان یکی از اولویت‌های خود قرار داده است. پیت هاینس در مورد علاقه شخصی خود به پلتفرم سوییچ گفته و به این نکته اشاره می‌کند که بتسدا در تلاش است که برای شرکت در E3 امسال، در بخش نینتندو سوییچ یک حضور پر رنگ و جدی داشته باشد. نظر شما کاربران گیمفا در این باره چیست؟

 

12345678910(2 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
نظرات

  1. shadowwarior گفت:

    تنها کنسولی که دوس دارم بخرمش
    کلا یه حس خوبی بهش دارم

    3Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت