ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

دموی رایگان عنوان Detective Pikachu در Nintendo eShop قابل دسترسی است

اخبار بازی ها
دموی رایگان عنوان Detective Pikachu در Nintendo eShop قابل دسترسی است

اگر بتوانید دموی رایگان ویژه Detective Pikachu را در زمان مورد نظر تجربه کنید، خواهید توانست به هنگام خرید نسخه اصلی از فایل‌های دخیره خود استفاده کنید.

Detective Pikachu یک بازی در سبک ماجرایی اشاره و کلیک است که ماه گذشته برای پلتفرم نینتندو ۳DS منتشر شد. اگر هنوز از خرید این عنوان مطمئن نشده‌اید، این فرصت را دارید که دموی رایگان آن را از Nintendo eShop دانلود و سپس بازی کنید.

این دموی رایگان به شما اجازه می‌دهد تا نیمه اول از فصل یک Detective Pikachu را تجربه کنید و هرگونه پیشروی خود در طول بازی را در صورت خرید نسخه کامل به آن انتقال دهید. پس اگر قصد یاری رساندن به Tim Goodman و Pikachu برای یافتن پدر Tim در Ryme City و کمک به Pikachu برای بازیابی خاطرات از دست رفته‌اش را دارید، دموی ویژه این بازی در Nintendo eShop را به هیچ وجه از دست ندهید.

همچنین اگر همین الان بازی را خریداری کنید، کد دانلود تم Detective Pikachu برای نینتندو ۳DS را به عنوان پاداش، دریافت خواهید کرد. برای دریافت کد مورد نظر تا تاریخ یکشنبه ۲ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ (۲۲ آوریل ۲۰۱۸ میلادی) فرصت دارید.

در حال حاضر Detective Pikachu و دموی آن برای پلتفرم نینتندو ۳DS منتشر شده است.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب
جستجو در سایت