کارگردان عنوان NieR: Automata به یک آی‌ پی کاملا جدید فکر می‌کند

۲۰ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۲

در جدیدترین اخبار منتشر شده، کارگردان عنوان NieR: Automata آقای یوکو تارو (Yoko Taro) گفته که می‌خواهد برروی عنوان King’s Knight کار کند.

پس از عرضه شدن عنوان موفق شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) یعنی بازی NieR: Automata و انتشار بازی موبایلی SINoALICE که کارگردانی هر دو بر عهده آقای یوکو تارو بودند، دقیقا هیچ‌‌کس نمی‌داند این کارگردان بزرگ برای آینده چه برنامه‌هایی دارد.

با توجه به این واقعیت که بسیاری از طرفداران او را با عناوین NieR و Drakengard می‌شناسند، برای بسیار از آن‌ها سوال است که آیا این کارگردان خوش ذوق به ساخت یک عنوان کاملا جدید فکر می‌کند یا خیر. در طی صحبت‌های ایشان در رویداد شرقی Penny Arcade Expo 2018، او به احتمال زیاد برروی عنوان دیگر شرکت اسکوئر انیکس یعنی بازی King’s Knight کار خواهد کرد.

این کارگردان و توسعه دهنده خوش ذوق و شگفت‌انگیز به این نکته اشاره کرد که او زندگی معمولی دارد و به همین دلیل هر روز به فکر این نیست در آینده می‌خواهد چه کاری انجام دهد، همچنین خاطر نشان کرد که فعلا انگیزه قوی برای ارائه یک عنوان جدید را ندارد. با این حال، او گفته که اخیرا به ساخت و توسعه یک عنوان جدید فکر می‌کند. او درباره عنوان جدید خود فقط گفته که هویت و داستان آن یک راز است و به خاطر اینکه شاید نتواند آن را به مرحله توسعه برساند چیزی درباره آن نمی‌گوید.

در ادامه مصاحبه از ایشان سوال شد که آیا دوست دارید برروی عناوین دیگر شرکت اسکوئر انیکس کار کنید؟ ایشان با مکث پاسخ دادند:

نظری ندارم.

اما او در ادامه صحبت‌های خود به این نکته اشاره کرد که دوست دارد برروی عنوان تیراندازی King’s Knight کار کند، آن هم به این خاطر که سبک تیراندازی، سبک موردعلاقه ایشان است.

برای کسانی که با بازی King’s Knight آشنایی ندارند، باید اضافه کنیم که این عنوان که ترکیبی بین سبک‌های نفش آفرینی جهان‌ باز (RPG) و تیراندازی سریع در مقیاس بزرگ (Scrolling Shooter) است که در سال ۱۳۶۵ (۱۹۸۶ میلادی) برای کنسول‌های کلاسیک NES و MSX شرکت نینتندو عرضه شد.

در نهایت باید گفت که عنوان NieR: Automata در تاریخ دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵ (۲۷ فوریه ۲۰۱۷) برای کنسول پلی‌استیش ۴ و در تاریخ جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ (۱۷ مارس ۲۰۱۷) برای رایانه‌های شخصی عرضه شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید