نقشه‌ی کویر PUBG ماه مه در دسترس کاربران ایکس‌باکس وان قرار می‌گیرد

۲۰ فروردین ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۵

سازنده‌ی PlayerUknown’s Battlegrounds طی توییت جدیدی اعلام نموده  است که نقشه‌ی کویری این عنوان با نام Miramar در ماه مه در دسترس کاربران ایکس‌باکس وان قرار می‌گیرد.

نقشه‌ی Miramar مدتی است که تنها در دسترس بازی‌بازان رایانه‌های شخصی قرار داد اما حال همان‌طور که مشاهده می‌کنید، سازندگان در ماه مه آن را برای ایکس‌باکس وان نیز منتشر می‌کنند. با این وجود، در حال حاضر تاریخ انتشار دقیق  این نقشه مشخص نیست و به گفته‌ی سازندگان جزئیات بیشتر به‌زودی به اشتراک گذاشته می‌شوند.

Miramar با نقشه‌ی کویری Erangel تفاوت‌های قابل توجهی دارد. در وهله‌ی اول، محیط کویری این نقشه از بناها و ساختمان‌ها و پوشش گیاهی کمتری بهره می‌برد و این یعنی اینکه جا برای کاورگیری کمتر است. همچنین این نقشه از مینی بوس، وانت و جت اسکی به عنوان وسایل نقلیه‌ی جدید برخودار است.

علاوه بر این‌ها، سازندگان PUBG در حال کار بر روی سومین نقشه با نام رمزی Savage هستند که اوایل این هفته به انتشار می‌رسد. با اینکه اطلاعات زیادی از این نقشه در دسترس نیست، اما می‌دانیم که اندازه‌ی آن یک چهارم دو نقشه‌ی Miramar و Erangel است و بیشتر بر روی تجربه‌ای تهاجمی‌تر تمرکز دارد. بازی‌بازانی که Savage را امتحان کرده‌اند، بیان داشته‌اند که نسبت به دو نقشه‌ی قبلی، بیشتر احساس تجربه‌ی Fortnite را القا می‌کند.

PlayerUnknown’s Battlegrounds هم‌اکنون در دسترس رایانه‌های شخصی، گوشی‌های هوشمند و ایکس‌باکس وان قرار دارد. اکنون تصویری از نقشه‌ی Miramar را مشاهده می‌کنید:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید