نسخه غربی Dragon Quest 11 به یک بازسازی نزدیک‌تر است از یک به‌روزرسانی

۱۹ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۴

تغییرات به وجود آمده در نسخه غربی Dragon Quest 11 به حدی زیاد است که شاید بهتر باشد آن را یک بازسازی بدانیم چرا دیگر کلمه به‌روزرسانی برای آن بی‌ معنی است. با این حال این تغییرات دیگر به نسخه ژاپنی این بازی اضافه نخواهد شد و علاقه‌مندان به این سری برای تجربه لذت بیشتر باید نسخه غربی آن را تجربه کنند.

زمانی که عنوان Dragon Quest 11 برای پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر شود، از تغییرات زیادی نسبت به نسخه منتشر شده در ژاپن بهره‌مند خواهد بود که باعث می‌شود کسانی که در سال قبل نسخه ژاپنی آن را تجربه کرده بودند، این تغییرات را شاهد نباشند. درواقع یک سری تغییرات اساسی در این بازی به وجود آمده است که نسخه غربی آن را بیشتر به یک نسخه بازسازی شده شبیه می‌کند تا یک به‌روزرسانی. این صحبت‌ها را تهیه کننده این بازی یعنی هوکوتو اوکاموتو (Hokuto Okamoto) مطرح کرده که می‌توان اطمینان داد درست از آب در خواهد آمد.

در واقع طبق اظهارات اوکاموتو می‌توان به این نکته رسید که نسخه غربی از یک نسخه به‌روز شده از موتور گرافیکی در این بازی برخوردار خواهد بود که توان اجرایی این بازی را بالا خواهد و برد تا در نهایت ویژگی‌های بصری و گرافیکی آن نیز ارتقاء پیدا کند (Dragon Quest 11 بر روی موتور گرافیکی آنریل انجین ۴ (Unreal Engine 4) ساخته شده بود). همچنین اظهار شده که این تغییرات به نسخه ژاپنی این بازی راه پیدا نخواهد کرد چرا که از نظر مالی، مقرون به صرفه نخواهد بود. به نظر می‌رسد که سازنده این عنوان در تلاش است تا مردم غرب را بار دیگر با Dragon Quest آشتی دهد و بازار خوب خود در این مناطق را بار دیگر پیدا کند و به سود آوری بالایی برسد.

Dragon Quest 11 قرار است در تاریخ سیزدهم شهریور سال جاری (چهارم سپتامبر ۲۰۱۸) برای پلی‌استیشن ۴ و همینطور رایانه‌های شخصی به انتشار برسد. با این حال نسخه نینتندو ۳DS این بازی برای غرب عرضه نخواهد شد اما نسخه نینتندو سوییچ آن با تاخیر به بازار غرب وارد خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید