گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

دسترسی مشترکین Xbox Games Pass به عنوان Sea of Thieves دچار اختلال شد

اخبار بازی ها
دسترسی مشترکین Xbox Games Pass به عنوان Sea of Thieves دچار اختلال شد

سرویس Xbox Games Pass این روزها به محبوبیت فراوانی میان کاربران اکس باکس دست یافته و عنوان Sea of Thieves نیز یکی از عناوینی است که مشترکین این سرویس می توانند به صورت رایگان آن را تجربه کنند. با این وجود اما به نظر می رسد بسیاری از مشترکین سرویس Xbox Games Pass به دلایل نامعلومی به عنوان  Sea of Thieves دسترسی ندارند.

عنوان Sea of Thieves پس از مدت ها انتظار سرانجام هفته گذشته عرضه شد و همان طور که می دانید مشترکین سرویس Xbox Games Pass که به محبوبیت بسیاری در میان کاربران اکس باکس دست یافته است، قادرند تا این عنوان را به صورت رایگان تجربه کنند. اما خبرهای منتشر شده حاکی از این است که سرویس Xbox Games Pass دچار اختلال شده و از این روی مشترکین این سرویس به طور ناگهانی و به دلایل نامعلومی دیگر به عنوان Sea of Thieves دسترسی ندارند. مایکروسافت و استودیوی Rare در ارتباط با این موضوع اعلام کرده اند که آن‌ها در حال حاضر اختلال به وجود آمده را بررسی کرده و به دنبال حل هرچه سریع تر این مشکل هستند؛ این در حالی است که هیچ یک در ارتباط با دلیل به وجود آمدن اختلال یاد شده توضیحی ارائه نداده اند:

در حال حاضر تیم ما مشغول بررسی اختلال به وجود آمده و تلاش برای حل هر چه سریع تر این مشکل هستند. به محض این که بتوانیم، جزییات جدید را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

Sea of Thieves هم اکنون برای کنسول اکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت