تریلر هنگام انتشار Kirby Star Allies ویژگی‌های تازه‌ای از گیم‌پلی را نمایش می‌دهد

۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۳

بتازگی تریلر هنگام عرضه عنوان انحصاری کنسول نینتندو سوییچ، Kirby Star Allies در دسترس قرار گرفته که برخی از ویژگی‌های گیم‌پلی بازی نظیر قابلیت‌های گروهی را به نمایش می‌گذارد.

روز گذشته شرکت نینتندو همراه با انتشار Kirby Star Allies تریلر هنگام عرضه آن را در دسترس عموم قرار داد، که برروی برخی از توانایی‌های تازه Kirby تمرکز دارد. تریلر مذکور نزدیک به شش دقیقه طول دارد، و قابلیت‌هایی که بازیکنان در جریان بازی امکان استفاده از آن‌ها را خواهند داشت به نمایش می‌گذارد. بعنوان مثال: پرتاب Friend Hearts به سمت دشمنان و تبدیل آن‌ها به دوست.

پس از اینکه توانستید در بازی چهار دوست در کنار خود جمع کنید، Kirby می‌تواند با متحدانش همکاری کند تا دشمنان را شکست دهند. او همچنین می‌تواند برخی از قابلیت‌ها را با توانایی‌های دوستانش ترکیب کند تا مجموعه‌ای از قابلیت‌ها و تجهیزات مختلفی را خلق نماید.

بازیکنان می‌توانند تمام مراحل بازی شامل بخش داستانی و مینی‌ گیم‌ها را چه بصورت تک‌نفره و چه بصورت چندنفره تجربه کنند. همچنین حداکثر تا چهار نفر می‌توانید با استفاده از کنترلرهای جوی‌کان اقدام به تجربه بازی نمایید. عنوان Kirby Star Allies هم‌اکنون بصورت انحصاری در دسترس کنسول نینتندو سوییچ قرار دارد. در ادامه می‌توانید تریلر هنگام عرضه بازی را مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۴۸۰p | دانلود با کیفیت ۷۲۰p | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید