ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

WarioWare Gold برای ۳DS معرفی شد

تریلر
WarioWare Gold برای ۳DS معرفی شد

مجموعه عظیمی از بهترین مینی گیم‌های WarioWare قرار است تحت عنوانی واحد برای کنسول دستی ۳DS منتشر شوند. با تریلر معرفی آن همراه گیمفا باشید:

در جریان رویداد Nintendo Direct امروز، مشخص شد که نسخه بعدی سری WarioWare امسال برروی ۳DS عرضه می‌شود. نسخه جدید WarioWare Gold نام خواهد داشت که تلفیقی از برخی از بهترین مینی گیم‌های سری خواهد بود، از نسخه اصلی .WarioWare Inc گرفته تا برخی از منحصر بفردترین نسخه‌ها بمانند !WarioWare: Twisted و WarioWare: Touched. تعداد مینی گیم‌هایی که در این مجموعه جمع‌آوری شده ۳۰۰ عدد است که آن را به یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های WarioWare بدل نموده.

در کنار بازگشت مینی‌ گیم‌های قدیمی نیز شاهد اضافه شدن تعدادی بازی جدید هستیم که بصورت انحصاری برای WarioWare Gold در نظر گرفته شده‌اند. بعلاوه اینکه شخصیت‌های کلاسیک سری باری دیگر بازخواهند گشت، اما این‌بار تعدادی از آن‌ها با ظاهری جدید و برخی دیگر با صداگذاری‌های متفاوت!

عنوان WarioWare Gold قرار است در تاریخ ۳ آگوست (۱۲ مرداد ۱۳۹۷) برای کنسول دستی ۳DS منتشر شود. در ادامه می‌توانید تریلر معرفی بازی را مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۴۸۰p | دانلود با کیفیت ۷۲۰p | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب
جستجو در سایت