بازی Ys Origin از انحصار کنسول‌های پلی‌استیشن خارج شد + عرضه در فصل بهار برای ایکس‌باکس وان

۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۵

بازی Ys Origin به عنوان یک پیش درآمد بر سری بازی‌های Ys که وقایع ۷۰۰ سال قبل از داستان نخستین نسخه این مجموعه نقش‌آفرینی باقدمت را روایت می‌کند، به یکی از بهترین نسخه‌های این سری تبدیل شد چراکه هم جوابگوی عطش کسانی بود که متمایل بودند محتویات بیشتری از سری Ys بدست آورند و هم مناسب کسانی است که تلاش کردند برای نخستین بار با این مجموعه ارتباط برقرار کنند. اینطور که پیداست، این بازی قرار است تا به پلتفرم جدیدی راه یابد و در دسترس بازیکنان بیشتری قرار گیرد.

پس از گذشت حدود یک سال از عرضه بازی Ys Origin بر روی دو کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ویتا، دات‌امو (DotEmu)، سازنده و ناشر این بازی از طریق وب‌سایت «ایکس‌باکس وایر» رسماً اعلام کرد که این عنوان در فصل بهار سال جاری میلادی برای کنسول ایکس‌باکس وان هم عرضه و منتشر خواهد شد. این نسخه پورت مستقیم این پیش‌ درآمد سری Ys خواهد بود و به عنوان نخستین نسخه از این مجموعه بازی شناخته می‌شود که به کنسولی از خانواده ایکس‌باکس راه می‌یابد. گرچه در خبر مربوط به این بازی در وب‌سایت «ایکس‌باکس وایر» به این نکته اشاره شده است که نسخه ایکس‌باکس وان بازی Ys Origin حاوی «محتوایی انحصاری» خواهد بود، اما تا بدین لحظه هیچ گونه جزئیاتی در این باره در دست نیست.

بازی Ys Origin در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ویتا و رایانه‌های شخص در دسترس قرار دارد و مقرر است که در فصل بهار سال جاری میلادی برای کنسول ایکس‌باکس وان مایکروسافت هم منتشر گردد. برای نگاهی نزدیک‌تر به این بازی می‌توانید در ادامه این خبر، تریلر معرفی نسخه ایکس‌باکس وان آن را مشاهده و در صورت تمایل آن را دریافت کنید:

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید