Arkham City پنج برابر بزرگ‌تر از Arkham Asylum

۱۳ بهمن ۱۳۸۹ - ۰۳:۲۳

مدیر کل استودیوی Rocksteady ، آقای سفتون هیل در گفتگو با سایت Gamespot گفت که :‌ نقشه‌ی بازی جدید از سری بتمن ، یعنی Arkham City بسیار وسیع تر و از نقشه‌ی بازی Batman : Arkham Asylum خواهد بود و تقریبا 5 برابر آن است!

او در ادامه گفت این بزرگ‌تر کردن نقشه‌ی بازی، فقط برای سرگرمی و بیهوده نبوده است.او گفت:

نقشه ی بازی Arkham City پنج برابر بزرگ‌تر از نسخه ی قبلی این بازی خواهد بود، اما ما به هیچ وجه قصد خلق دنیایی وسیع‌تر، فقط برای سرگرمی بیشتر و طولانی تر شدن بازی نداشته ایم. در Arkham Asylum تمرکز ما بر روی ساخت محیطی رعب آور و کوچک برای بتمن بود، که جوکر به شدت هیجان آن می افزود.

در Arkham City بازی ما روند بازی را یک مرحله به جلو رانده ایم، بنابراین ما تجربه ای از میزان آزادی بسیار زیادی در محیط بازی برای مخاطبان خلق کرده‌ایم، اما بازی‌کننده در هر لحظه با چالش‌های بر سر راهش موجه خواهد شد. بازی‌کنندگان قادر خواهند بود به هر مکانی در بازی سرک بکشند، اما می خواهیم مطمئن شویم که آن ها در هر لحظه درک صحیحی از کاری که باید انجام بدهند داشته باشند. شما می توانید به جای جای شهر سفر کنید و مراحل، آیتم‌ها و معما‌‌های مخفی را بیابید. بنابراین در این بازی هیچ بازی‌کننده‌ای مشکلی در پیدا کردن هدف‌اش نخواهد داشت.

بازی Batman : Arkham City در پاییز 90 برای پلتفرم‌های X360 , PS3 و PC عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید