نینتندو نسخه‌ی Starter عنوان Splatoon 2 را معرفی کرد

۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۷

خبرهای خوب بیشتری برای دارندگان کنسول محبوب نینتندو سوییچ در راه است. نینتندو در اعلامیه‌ای جدید خبر از نشر Splatoon 2: Starter Edition می‌دهد.

این نسخه از بازی علاوه بر عنوان اصلی شامل یک دفترچه راهنمای استراتژی جدید و تعدادی برچسب (استیکر) می‌شود. نسخه‌ی Starter بازی در روز شانزدهم مارس – بیست و پنجم اسفند ماه – عرضه خواهد شد و قیمت آن تفاوتی با هزینه‌ی نسخه‌ی معمولی بازی ندارد. از زمان عرضه تا به امروز، Splatoon 2 به عنوان یکی از موفق‌ترین و البته محبوب‌ترین بازی‌های کنسول دوست داشتنی نینتندو سوییچ ظاهر شده است. شایان ذکر است که این بازی فروش بسیار خوبی به همراه داشته است و یکی از پرفروش‌ترین های سوییچ نیز به شمار می‌آید. نینتندو نیز از این موضوع به خوبی آگاه است و از زمان عرضه‌ی این عنوان تا به حال پیوسته با به‌روز رسانی‌های مختلف و اضافه کردن مواردی چون نقشه‌ها و اسلحه‌های جدید به بازی از آن پشتیبانی کرده و Splatoon 2 را برای طرفداران به روز نگه داشته است. اگر شما از افرادی هستید که هنوز این بازی را تجربه نکرده است، Splatoon 2 Starter Edition بهترین فرصت برای پیوستن به جمع کاربران این عنوان است تا با هزینه‌ای برابر با نسخه‌ی معمولی، صاحب چند آیتم اضافی نیز بشوید.

Splatoon 2: Starter Edition با قیمت ۵۹.۹۹ دلار در دسترس خواهد بود. همان طور که پیش‌تر به آن اشاره شد دفترچه راهنمایی در این نسخه از بازی قرار داده شده است که شامل ۱۰۰ صفحه اطلاعات مربوط به استراتژی بخش آنلاین بازی است. محتویات دیگر این نسخه، بازی اصلی و دو ورق برچسب است. معمولاً مدتی طول خواهد کشید تا قیمت بازی‌های نینتندو کاهش پیدا کنند بنابراین بهتر است در خرید این بازی به سمت نسخه‌ی Starter آن بروید تا از پرداخت خود بیشترین استفاده را ببرید. به همراه این اعلامیه نینتندو تصویری از Splatoon 2: Starter Edition منتشر کرده است که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید