تریلری جدید از بازی Vampyr منتشر شد | قسمت سوم پشت صحنه بازی

۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۳

به تازگی ویدئو قسمت سوم پشت صحنه بازی مورد انتظار Vampyr منتشر شده است که با شخصیت‌های فرعی موجود در بازی ارتباط دارد. جزئیات بیشتر را در ادامه مطلب مشاهده کنید.

چندی پیش، سومین قسمت از مجموعه ویدئو های پشت صحنه بازی Vampyr منتشر شد که بازیکنان و طرفداران این بازی را، با موضوع جدیدی از بازی آشنا می‌کند. استودیو سازنده این بازی یعنی دونت‌ ناد (Dontnod Entertainment)، به صورت هفتگی تریلر هایی از پشت صحنه بازی منتشر می‌کند که این مجموعه ویدئو ها، در چهار قسمت منتشر خواهند شد. اکنون قسمت سوم پشت صحنه بازی Vampyr، با نام Human After All منتشر شده است که به شخصیت‌های فرعی بازی مربوط می‌شود.

در ویدئو جدید این بازی، سازندگان آن در رابطه با اهمیت بالای شخصیت‌های فرعی صحبت خواهند کرد. شخصیت‌هایی که بازیکنان بر روی آنان کنترلی نخواهند داشت اما در داستان بازی و در گیم پلی اصلی آن، تاثیر گذار خواهند بود.

حتما باید بدانید که شخصیت اصلی بازی یعنی جاناتان رید (Jonathan Reid)، یک نوع خون آشام است که برای بقا و ادامه زندگی خود، می‌بایست از خون دیگر انسان‌ها تغذیه کند تا زنده بماند. از سویی دیگر پزشک بودن جاناتان رید، باعث خواهد شد که یک کشمکش و درگیری در ذهن او ایجاد شود. زیرا پزشکان حتی در سال‌های دور مثل سال ۱۹۱۸ که داستان بازی در این سال و در شهر لندن جریان خواهد داشت، سوگند می‌خورند که از جان انسان‌ها محافظت کنند و در هر شرایط خاصی، از مرگ آن ها جلوگیری کنند. حال شخصیت اصلی بازی باید تصمیمات سختی را بگیرد تا از درگیری‌های ذهنی خود دور شود.

در ادامه این ویدئو، سازندگان بازی توضیح خواهند داد که شخصیت‌های فرعی بازی Vampyr، جزو قربانی‌های جاناتان رید خواهند بود. این قربانی‌ها مثل دیگر انسان‌های معمولی، زندگی خود را ادامه می‌دهند، خانواده ای دارند، دارای گذشته و پیشینه ای هستند، شاغل هستند و در کنار افرادی که به آن ها علاقه مند هستند، در حال گذراندن زندگی خود می‌باشند. حال سازندگان گیم پلی بازی را به صورتی طراحی کرده اند که اگر بازیکنان قصد انتخاب یک قربانی را داشتند باشند، تمامی گذشته و پیشینه آن قربانی برای کاربران روایت خواهد شد. علاوه بر آن، پس از به قتل رساندن قربانی و به دست آوردن خون وی، آخرین افکاری که در ذهن قربانی وجود داشته است و از قبل از مرگ خود با آن ها درگیر بوده است، برای شخصیت اصلی بازی به نمایش در خواهد آمد. همچنین کاربران قادر نخواهند بود که تمامی قربانی‌ها را از یک محله موجود در شهر لندن انتخاب کنند، زیرا ممکن است با کاهش افراد آن محله، باقی مردمی که در آن محله زندگی می‌کنند، آن نقطه را برای همیشه تخلیه کنند و به جایی دیگر نقل‌مکان کنند. در نتیجه بازیکنان باید در این انتخاب‌ها نظمی خاص را ایجاد کنند.

در ادامه ویدئو قسمت سوم پشت صحنه بازی قابل مشاهده است:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۲K

در قسمت قبلی مجموعه ویدئو های پشت صحنه بازی Vampyr، شاهد معرفی چگونگی ساخت جلوه‌های بصری و موسیقی‌های بازی بودیم. همچنین سازندگان اعلام کردند که گیم پلی بازی همیشه در شب جریان خواهد داشت و محل‌ها و خیابان‌های بازی، به طور مبهم طراحی خواهند شد.

هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای بازی Vampyr مشخص نشده است اما طبق گفته سازندگان، این بازی در بهار سال ۲۰۱۸ برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید