توسعه‌ی Fear Effect Sedna به اتمام رسید

۱۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۶

سوشی گیمز (Sushee Games)‌ به‌تازگی از پایان توسعه‌ی نسخه‌ی جدید سری Fear Effect یعنی Fear Effect Sedna خبر داده است.

تیم سوشی گیمز در اکتبر ۲۰۱۷ از انتشار Fear Effect Sedna در اوایل ۲۰۱۸ و همچنین انتشار این عنوان بروی نینتندو سوئیچ خبر داد و از آن موقع تاکنون خبر خاصی از آن‌ها نشنیده بودیم. اما خوشبختانه حال با خبر خوشحال کننده‌ای بازگشتنه‌اند و به وسیله‌ی توئیتر رسمی بازی، به اتمام رسیدن روند ساخت آن و اصطلاحاً گلد شدنش را اعلام نموده‌اند. ضمناً اخبار جدیدی در راه است و باید منتظر باشیم.

Fear Effect Sedna که توسط اسکوئر اینکس کالکتیو (Square Enix Collective) انتشار می‌یابد، به چهار سال پس از وقایع Fear Effect می‌پردازد و داستان Hana را دنبال می‌کند که اکنون با Rain در هنگ کنگ زندگی می‌کند. وی پس از پدیرفتن یک ماموریت ساده، اتفاقاتی فراتر از انتظاراتش را در سر راه می‌بیند…

علاوه بر این، سوشی گیمز در حال بازسازی نسخه‌ی اول Fear Effect تحت عنوان Fear Effect Reinvented است تا بازی‌بازان جدید را با این سری آشنا کند و با گرافیک و سیستم بهبود یافته، تجربه‌ی لذت‌بخش و راحتی را برایشان رقم بزند.

Fear Effect Sedna و Fear Effect Reinvented در سال جاری برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوئیچ عرضه خواهند شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید